i5-2400 sistem FIFA 17 kaldırır mı?

İşlemciniz iyiyse demişsiniz hocam. Ondan biraz şüphe ettim.

Intel HD 2000 varsa FIFA 17'yi oynanmaya değmeyecek kadar performans alacağını düşünüyorum .
İşlemcinizden sonra virgül var fark ettiyseniz erkan kartınız da iyiyse işlemciniz orta ayarlarda oynatacaktır diyorum cümlede :)

ekran kartınız nedir? İşlemciniz, ekran kartınız da iyi ise orta ayarlara yetecektir.
Ekran kartı yok işlemciye bağlı sizce bir ekran kartı almalımıyım bide pc nin ssd mi hard disk mi olduğunu nasıl anlarım

Kartı olsaydı söylerdi herhalde onboarddan görüntü alıyordur arkadaş.
Ekran kartı yok reis işemciye bağlı da sence ekran kartı almalımıyım bana ne fayda sağlar bide bilgisayarın ssd mi har disk mi olduğunu nasıl anlarım yardımcı olursanız sevinirim.

Kartı olsaydı söylerdi herhalde onboarddan görüntü alıyordur arkadaş.
Ekran kartı yok reis işemciye bağlı da sence ekran kartı almalımıyım bana ne fayda sağlar bide bilgisayarın ssd mi har disk mi olduğunu nasıl anlarım yardımcı olursanız sevinirim.

Onu fark ettim. Ekran kartını sordum zaten soruda. Neresini anlamadınız acaba?
reis bende ekran kartı yok ekran kartı öneriniz var mı yani masaüstü bilgisayara ekran kartı takılır mı çünkü benimki işleciye bağlı

Ekran kartı yok işlemciye bağlı sizce bir ekran kartı alınır mı? Bir de PC'nin SSD mi hard disk mi olduğunu nasıl anlarım?

Intel HD 2000 kullanıyorsunuz şu anda. Ekran kartı alın. Bunun için de ayrı bir konu açın. Bilgisayarda hard disk veya SSD olduğunu anlamak için Aygıt Yöneticisi'ni açıp disk sürücüsü kısımda yazan modeli belirtin, biz ne olduğunu söyleriz.

Intel HD 2000 kullanıyorsunuz şu anda. Ekran kartı alın. Bunun için de ayrı bir konu açın. Bilgisayarda hard disk veya SSD olduğunu anlamak için Aygıt Yöneticisi'ni açıp disk sürücüsü kısımda yazan modeli belirtin, biz ne olduğunu söyleriz.
AÇTIM REİS MODELİ SÖYLÜYORUM ST500DM002-1BD142 ATA device

Yeni konular

Geri
Yukarı