i5 2400 sistem Valorant açar mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
5 FPS Diyen bir şey bilmeyip konuşan arkadaşlar şu videoyu izlerse sevinirim.
Video milattan önce yanlız.
Bende o zaman 100 fps alıyordum.

GTS 450 ise dediğin gibi olur ama benim tahmin ettiğim gibi GTS 250 ise zor.

Konuşmak için konuşmayın. GTS 450 ile GTS 250 Arasında çok bir fark yok. Eğer DX sorununu çözebilirse ekran kartı GTS 450 ise 1080P'de GTS 250 ise 720P'de oyunu akıcı bir şekilde oynayabilir.

@Selares Konuyu dağıtıyorsun iyice. Kart donanım olarak DX11 desteklemiyor, dolayısıyla oyunu da oynayamaz. Videosunu attığın yöntemle sadece oyunu açabiliyorsun, daha fazlasını yapamıyorsun.
Haklısın. Sonuçta dx11 gerekmeseydi böyle bir zorunluluk getirmezdi riot. Büyük ihtimalle o yöntem işe yarasada oyun çökecek.

DXCPL sadece oyun açılırken hata verip kapanmasını engelliyor (tecrübe ile sabit) eski kartımda AC Rogue'nin menüsünü kapatmak 10 dk mı aldı çeyrek FPS bile zor alırsın.

Asıl açarsa, 60 70 FPS alır. Fakat ekran kartı DX 11 desteklemediğinden, açılmaz.

4 GB RAM i5 3700j - R5 230 2 GB ekran kartı 500 GB HDD bu sistem açar mı ve kaç FPS verir? Bu olsun bari lütfen.
DXCPL sadece oyun açılırken hata verip kapanmasını engelliyor (tecrübe ile sabit) eski kartımda AC Rogue'nin menüsünü kapatmak 10 dk mı aldı çeyrek FPS bile zor alırsın.
4 GB RAM i5 3700j - R5 230 2 GB ekran kartı 500 GB HDD bu sistem açar mı ve kaç FPS verir? Bu olsun bari lütfen.
Üstte bir link attım, ona da göz atabilir misin acaba kanka?

Açarsa 10 fps alırsın.

Geri
Yukarı