i5 2400 Sistemde Adobe Photoshop "grafik işlemciniz uyumlu değil" hatası

CaspKa

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben geçen günlerde Adobe Photoshop'u yükledim. Adobe Photoshop'u açtığımda bir hata ile karşılaştım araştırdığımda GPU gerekiyormuş ama ben Görev Yöneticisi'nden baktığımda GPU ismine ait hiçbir şey göremedim. Bu hatayı nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. Alt tarafa görüntüleri bıraktım bakabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• resim_2022-07-03_234402393.png
    resim_2022-07-03_234402393.png
    17,2 KB · Görüntüleme: 103
  • resim_2022-07-03_234418455.png
    resim_2022-07-03_234418455.png
    37 KB · Görüntüleme: 78
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, ben geçen günlerde Adobe Photoshop'u yükledim. Adobe Photoshop'u açtığımda bir hata ile karşılaştım araştırdığımda GPU gerekiyormuş ama ben Görev Yöneticisi'nden baktığımda GPU ismine ait hiçbir şey göremedim. Bu hatayı nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. Alt tarafa görüntüleri bıraktım bakabilirsiniz.
Ekran kartı Intel HD 2000 mi?

Ben kendi bilgisayarım sürücüleri güncel olmadığından girememiştim babamın yeni ofis bilgisayarında dahili grafik bulunuyor GPU yok demişti galiba siz dahili grafik kullanıyorsunuz kaçak olarak yapabilirsin eski sürümleri indirerek

Aynı işlemciyle ekran kartsız olarak Photoshop programını kullanabiliyordum. Photoshop CS6 ve CC sürümlerini sorunsuz bir şekilde kullandım.

Geri
Yukarı