i5-2400 sistemde BioShock Remastered düşük performans

İşletim sistemi
Windows 10

2forehead

Hectopat
Steam üzerinde indirime girdiğini görünce hemen aldım. Oyunun başlangıcında her şey güzeldi ama sudan çıkıp ilk yere gelince hayal kırıklığına uğradım. Yürürken ani takılmalar oluyor, FPS 20-37 üstünü görmüyordu. Ne yapmam lazım?

Sistem:

RX550 4 GB.
Intel Core i5-2400 3.10GHz
4 GB RAM.
*Etiket yanlış olmuş 5500 değil, 550 olacaktı :/

Son düzenleme:
Hangi ayarlarda oynuyorsun? FPS 24 üzeri olduğu sürece akıcı oynarsın kasma durumu olmaz. Ayarları düşürmeyi deneyebilirsin. Veya 720p oynayabilirsin.

Hangi ayarlarda oynuyorsun? FPS 24 üzeri olduğu sürece akıcı oynarsın kasma durumu olmaz. Ayarları düşürmeyi deneyebilirsin. Veya 720p oynayabilirsin.
düşük ayarlarda oynuyorum her adım attığımda takılma oluyor gibi hissediyorum. Çok kötü ayarları yapmak istemiyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda 2 gb versiyonu ile oynuyor adam ama takılma veya düşük fps olduğunu sanmıyorum neden bende oluyor ?

Düşük ayarlarda oynuyorum her adım attığımda takılma oluyor gibi hissediyorum. Çok kötü ayarları yapmak istemiyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda 2 GB versiyonu ile oynuyor adam ama takılma veya düşük FPS olduğunu sanmıyorum neden bende oluyor?

Videoda herhangi bir test değeri olmadığı için yorum yapmak zor. Dediğim gibi 720p yapıp ayarlarını yükseltebilirsiniz. Bu tarz oyunlarda çok göze batmıyor. Bir de MSI Afterburner ile oyun için değerlerinizi paylaşırsanız daha iyi olur. GPU, RAM, CPU kullanımları ve sıcaklıkları bir de FPS değerlerinizi paylaşırsanız çok daha iyi yorum yapılabilir. Bunların yanında bilgisayarınızı yüksek performans moduna alın veya nihai performans moduna alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı