i5 2400 sisteme GTX 1050 Ti eklemek

metozik

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bu aralar boş vaktim oldugu icin oyun oynamak istiyorum ama fazla bütçem yok. Bu işlerden pek anlamasamda normalde daha düşük ekran kartlarına bakıyordum ama almışken bütçeyi iyice zorlayıp iyisi olsun birkaç sene idare etsin istiyorum.

Sistemim şöyle:

Intel Core i5-2400 CPU @3.10 Ghz (4 CPU)

NVIDIA GeForce GT 420 2 GB ekran kartı

1 TB Seagate Sata III HDD

6 GB DDR3 RAM

Pegatron IPXSB-H61 Anakart

Başlıkta dediğim gibi bu ekran kartı + PSU yeterli olur mu sizce? Ayrıca minimum fiyatlı sisteme yetebilecek bir PSU önerir misiniz?

2. el önerir misiniz? Gerçi bu kartın ikinci el fiyatları da nedense düşük yok Max 100 TL kadar oynuyor. Bir de en uygun nerden alabilirim? Birkaç önce baya düşükmüş fiyatlar şimdi cok yüksek. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buyrun uygun fiyata GTX 1050 Ti.

Gearbest TR: Yeston NVIDIA GeForce GTX 1050Ti Ekran Kartı Ücretsiz Kargo

Güç kaynağınız hakkında ayrıntılı bilgi verin yardımcı olayım. Yenisini buluruz ama eğer güç kaynağınız yeterli ise boşuna para dökmeyin güç kaynağına. SSD alırsınız o paraya.

Güç kaynağınız hakkında ayrıntılı bilgi verin yardımcı olayım. Yenisini buluruz ama eğer güç kaynağınız yeterli ise boşuna para dökmeyin güç kaynağına. SSD alırsınız o paraya.
Hocam o site sanırım yurt dışından kargo yapiyor. Herhangi bir gümrük sorunu oluyormu bilgin var mı ?

Ürün ile ilgili incelemeler gördüm ürün gayet başarılı bir ürün en başta bunu belirteyim. Yurt dışından gelecek fakat ben ürünün gümrüğe takılacağını düşünmüyorum. Alan birkaç kişi gördüm gümrük ile ilgili bir sıkıntı olmadığını söylediler.

hocam teşekkür ederim öncelikle, fiyat çok çok iyi gerçekten ama çin menşeiliymiş. maalesef cok almak istesem de yorumlara baktığımda güvenilir diyen de var değil diyen de. artı masraf falan cıkar diye de riske giremiyorum. diğer siteleri takip ediyorum ama indirim yok maalesef, indirimli bulana kadar bekleyeceğim ya da 2. el bakacağım.

kasayı henüz acıp bakmadım ama psu eski bir kasadan takmıstım önceki yandıgı için muhtemelen yetmeyeceğini düşünüyorum o yüzden

En azından High Power 400W 80+ PSU almanızı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı