i5 2400 Sisteme macOS kurulur mu?

• Konuyu başlatan R6n
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 348

R6n

Hectopat
Makaleler
1
RAM
8 GB RAM
SSD veya HDD modeli
TEAMGroup SATA III L3 EVO 120 GB
Ekran kartı
AMD Radeon HD 7350
Anakart
ASUS P8H61-M LX3 PLUS R2.0
İşlemci
İntel i5-2400
Sistem bilgilerimi belirttim. 4 GB flash diskim var. macOS kullanmak istiyorum. Hangi sürümü kurmalıyım ve bu sistemde çalıştırabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartının desteği yok. İşlemcinin dahili grafiği ise desteklenmiyor aynı şekilde. Ayrıca 4GB USB bellek yetersiz maalesef. Kuramazsınız.
Teorik olarak dahili ekran kartının bir şekilde grafik hızlandırması çalıştırılabilse bile QE/CI ne yazık ki yine çalışmayacak. USB ile “online” bir şekilde 4 GB’lık diskte macOS kurulumu yapabilir.
Sistem bilgilerimi belirttim. 4 GB flash diskim var. macOS kullanmak istiyorum. Hangi sürümü kurmalıyım ve bu sistemde çalıştırabilir miyim?
Kurarsınız ancak pek önermem. Böyle bir sistemde muhtemelen macOS stabil çalışmayacak. Ayrıca macOS’i ne için kullanmayı planlıyordunuz?

Ayrıca MacOS'i ne için kullanmayı planlıyordun.

Hack işlemlerinde ve virus olaylarında güvenli olması. Aynı zamanda tasarımı beğeniyorum. Çok hacklenen bir insanım bu yüzden macOS bana faydalı olur diye düşünüyorum.
Teorik olarak dahili ekran kartının bir şekilde grafik hızlandırması çalıştırılabilse bile QE/CI ne yazık ki yine çalışmayacak. USB ile “online” bir şekilde 4 GB'lık diskte macOS kurulumu yapabilir.

USB ile Online bir şekilde nasıl kuracağımı anlatır mısınız?

Son düzenleme:
Anlamadığım tek nokta ekran kartının uyumlu olduğunda dair en ufak bilgi görmedim ve internette bir örnek de bulamadım. Bence ekran kartının donanım hızlandırması çalışmayacaksa kurulmasının ne amacı var?

Hack işlemlerinde ve virus olaylarında güvenli olması. Aynı zamanda tasarımı beğeniyorum. Çok hacklenen bir insanım bu yüzden macOS bana faydalı olur diye düşünüyorum.

USB ile Online bir şekilde nasıl kuracağımı anlatır mısınız?
Bildirimler arasında konuyu görememişim kusura bakmayın. Onun dışında buradan Windows ile oluşturabilirsiniz. EFI dosyası olarak da imajlarımızda bulunan bu EFI dosyasını kullanabilirsiniz.
Anlamadığım tek nokta ekran kartının uyumlu olduğunda dair en ufak bilgi görmedim ve internette bir örnek de bulamadım. Bence ekran kartının donanım hızlandırması çalışmayacaksa kurulmasının ne amacı var?
Zaten kimse uyumlu demedi. QE/CI çalışmıyor dendi. Grafik hızlandırma QE/CI olmadan çalışıyor (bkz. Legacy Intel | GPU Buyers Guide ). Yani grafik hızlandırma çalışıyor ancak iyi çalışmıyor orada belirtildiği gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı