Çözüldü i5 2400 ve HD 5450 sistemde düşük performans

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

aLi[GG]

Hectopat
Bilgisayarımın özellikleri:
Anakart: Hewlett Packard 1497.
İşlemci: i5 2400.
RAM: 2x2 GB Samsung 1333 MHz.
Ekran kartı: AMD Radeon HD 5450.

Ben bilgisayarımı Android emulatöründen oyun oynamak için kullanırım. Ancak bugün bir anda çok kötü bir sorunla karşılaştım. Oyuna giriyorum mesela düğmeye basıyorum. Geçiş kötü gibi geliyor. Görüntü de sanki geçmişe göre kötüleşmiş gibi. Sinirimi iyice bozdu. Bir anda oldu her şey. Dün her şey normaldi. Yukarıdaki özelliklerden hangisini artırmalıyım?

Çözüm
Bilgisayarda sadece emulatör kullanıyorum. Onda da 1 tane oynadığım oyun var. Başka hiçbir oyun oynamıyorum. Kullandığım ağır program vs. hiç yok. Neden, yetmez mi?
Peki, şimdilik hangi parçayı değiştirirsem veya artırırsam en fazla performans artışı sağlarım?
Sorunu giderdim. Emulatör ayarlarını kurcalayıp değiştirdiğim için düşmüş performans. Varsayılan olarak ayarladım, düzeldi.
Bilgisayarda sadece emulatör kullanıyorum. Onda da 1 tane oynadığım oyun var. Başka hiçbir oyun oynamıyorum. Kullandığım ağır program vs. hiç yok. Neden, yetmez mi?
Peki, şimdilik hangi parçayı değiştirirsem veya artırırsam en fazla performans artışı sağlarım?
Sorunu giderdim. Emulatör ayarlarını kurcalayıp değiştirdiğim için düşmüş performans. Varsayılan olarak ayarladım, düzeldi.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı