Radeon HD 5450 Düşük Performans Sorunu

Daha fazla  
Başlık açıklayıcı olmayabilir. Benim Radeon 5450 grafik kartım var. Fakat Youtube ve benzeri yerlerden performanslara bakıyorum, beğeniyorum, satın alıyorum ve indiriyorum. Ancak indirdiğimde oyundaki performansım ile bana gösterilen performansın alakası bile yok! Youtube'daki videoda 40-60 arası FPS alırken bana verdiği FPS 15-26 arası değişiyor. Intel i3'teki grafik kartını mı görüyor yoksa?
2334.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer monitörün çıkışını ekran kartına başladıysanız gormez. Bu arada tüm yük ekran kartında değil. Adamlarin test ettiği işlemciler neler? 1. Nesil i7 ile 6. Nesil arasında 40 fps e kadar fark çıkabiliyor.

Bahsettiğiniz ekran kartı çooook eski. Çok birşey beklemeyin. Ayrıca internette gördüğnüz her şeye inanmayın. Keşke burada konu açsaydınız oyunu satın almadan önce. Bu arada hangi oyunda denediniz.

Son düzenleme:
Aynen öyle. Aynı kart ile Battlefield 3'ü en düşük ayarlarda 1600x900 çözünürlükte takılmalar ile oynuyorum. Tabi benim diğer bileşenlerim de çok kötü. O yüzden bu kadar düşük performans alıyor olabilirim.

900 TL'lik bir sistemden fazla birşey beklenmez. Upgrade yap.

Anakart: MSİ A68H- GRANADE FM2+
DDR3 2133 MHz

İşlemci: AMD Athlon x4 860k

RAM: Kingston HyperX Fury Black 8GB

Ekran Kartı: MSİ TF GTX 750 Ti 2 GB 128 Bit

Yaklaşık 1000 TL. Bu upgrade seni 2 yıl daha götürür.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı