i5 2400 ve R7 265 CS2 performansı nasıl olur?

İşletim sistemi
Windows 10
İşlemciyi i7 3770 yapsam bir de RAM'i 16 yapsam 1000 liraya kurtarırım belki. Oyun için değil.

İşlemci 1K bulursun. Ramleride anakartına falan bağlı. Oyun için değilse işlemci RAM değişimi günlük kullanım için götürür. Tabii soket uyması lazım.

O tür oyunların işlemci ağırlıklı olduğunu biliyorum. Yanlış mıyım?

CS:GO öyleydi. CS 2 ekran kartıda istiyor artık.

He bir de böyle bir videoya denk geldim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

He bir de böyle bir videoya denk geldim.

CS 2 için testlerde 50-60 FPS alması yeterli değil. Rekabetçide daha da düşer. Bütçe belirtin anakartınızın modeli söyleyin. Ona göre bir şey önereyim. i7 3370K kurtarır soket uyuyorsa. Ekran kartı ve işlemci değişmen lazım. Tahminimce 3-3.5k yakın tutar. RX 570 ya da 580 alsanız 1.5 1.6k civarına temiz. 1000 TL RAM'e verirsiniz işlemcide 1K tutar ona göre belirleyin bütçenizi. Kendi parçalarınızıda satacaksınız tabii. Bütçe ve anakart söyleyin.

Tavsiyem sistemi satın komple üzerine bütçe ekleyin ikinci elden sistem toplayın.

CS 2 için testlerde 50-60 FPS alması yeterli değil. Rekabetçide daha da düşer. Bütçe belirtin anakartınızın modeli söyleyin. Ona göre bir şey önereyim. i7 3370K kurtarır soket uyuyorsa. Ekran kartı ve işlemci değişmen lazım. Tahminimce 3-3.5k yakın tutar. RX 570 ya da 580 alsanız 1.5 1.6k civarına temiz. 1000 TL RAM'e verirsiniz işlemcide 1K tutar ona göre belirleyin bütçenizi. Kendi parçalarınızıda satacaksınız tabii. Bütçe ve anakart söyleyin.

2.000 TL birikmisim var. Elimdekini kaça satabilirim?

2.000 TL birikmisim var. Elimdekini kaça satabilirim?

Elinizdeki anca 3-3.5 eder bilmeyen biri 4 alır. Yetmez yani. Bütçeyi artmanız lazım. 6-7k bütçeniz olsa ikinci elden rx 580 bir sistem toplarsınız.

Elinizdeki anca 3-3.5 eder bilmeyen biri 4 alır. Yetmez yani. Bütçeyi artmanız lazım. 6-7k bütçeniz olsa ikinci elden RX 580 bir sistem toplarsınız.

Anakartınızın soketi uyuyorsa söyledim zaten alabileceğiniz parçaları.

Geri
Yukarı