i5-2400S ile R7 240 uyumlu mu?

umutdemiir7

Picopat
Daha fazla  
Bende ki i5 2400S işlemciye daha önce R7 450 4 GB GDDR5 OEM ekran kartı takmıştım, fan dönmesine rağmen görüntü vermemişti. Başka PC'de vermişti. Şimdi yine aynı sorunu yaşar mıyım? 400W PSU var. Yardımcı olursanız sevinirim ona göre alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, teorik olarak uyumlu. PCI Express slotlar uyumludur. Fakat sorun varsa görüntü gelmeyebilir. Bunu biz bilemeyiz. Daha önce de gelmedi demişsiniz.

Hocam, teorik olarak uyumlu. PCI Express slotlar uyumludur. Fakat sorun varsa görüntü gelmeyebilir. Bunu biz bilemeyiz. Daha önce de gelmedi demişsiniz.

1610735546284.png

Anakart'ım OEM anakart ve PCI versiyonunu nasıl öğrenirim onlardan dolayı çalıştırmamış olabilir mi?

Tamam hocam. PCI Express desteği var. Fakat siz daha önce farklı bir kart ile görüntü alamadım demişsiniz. Ben, bu sebeple dedim. Yoksa kart yuvaya uyumlu.

Tamam hocam. PCI Express desteği var. Fakat siz daha önce farklı bir kart ile görüntü alamadım demişsiniz. Ben, bu sebeple dedim. Yoksa kart yuvaya uyumlu.

Ben daha önce ASUS GT220 kullanıyordum onda sorun yoktu. R7 450 alınca benim bilgisayar da görüntü vermedi ama bilgisayarcıda verdi. Aynı sorunu yaşamak istemiyorum açıkçası. O ekran kartı HP markalı OEM ekran kartıydı ve benim PC toplama anakartım da Lenovo OEM anakart sizce tekrar bir sorun yaşar mıyım PCI slotunun Express desteği olduğunu nereden anladınız.

Hocam, olmasa zaten GT 220 ve R7 450 takılmazdı.

Hocam, bazen olabiliyor. Bir arkadaş OEM olmayan bir kartta problem yaşamıştı. Deneyerek alma şansınız var mı?

Tamam hocam. O zaman sıkıntı olmaz. Alıp deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı