i5 2400S ile Spiritfarer: Farewell Edition oynanır mı?

twist of fate

Centipat
Daha fazla  
Zor olabilir ama böyle bir sistemde bu oyunu oynamak istiyorum, tahminleri olan var mı? 1024p çözünürlükte nasıl sonuçlar alırım?

i5 2400S.
2x4GB 1333MHz (1600'de olabilir emin değilim.)
Ekran kartı yok.
Sistemde SSD var ve Windows 10 64 Bit.

Edit: Bilgisayar benim değil ve uzakta bu yüzden oyunun demosunu indirip deneyemiyorum.

Son düzenleme:
Hocam oyunun sistem gereksinimlerine baktım. Yüksek bir sistem istemiyor. Bence gayet rahat oynarsınız.

Oyunda inşa etme sistemi var. Yani bu oyun önerilen sistemden daha iyi bir sistem istiyor. Steam üzerinde yönetim etiketi olan oyunların geneli için geçerli. Oyun Geforce Now yok. Ama merak ediyorsanız demosunu indirin ve demoda olabilecek en çok binayı yapın. Oyun rahatsız etmeyecek bir FPS sunuyorsa alabilirsiniz.

Oyunda inşa etme sistemi var. Yani bu oyun önerilen sistemden daha iyi bir sistem istiyor. Steam üzerinde yönetim etiketi olan oyunların geneli için geçerli. Oyun GeForce NOW yok. Ama merak ediyorsanız demosunu indirin ve demoda olabilecek en çok binayı yapın. Oyun rahatsız etmeyecek bir FPS sunuyorsa alabilirsiniz.

Konuda yazdığım gibi bilgisayar benim değil ve uzakta olduğu için demo indirip deneyemiyorum.

1 GB ekran karti düşük zaten sizde en kotu Low'da açarsıniz.

1280x1024 çözünürlükte Low veya mediumda ortalama kaç FPS alabilirim? Ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı