İ5 2410M notebook oyunlarda kapanma sorunu

TalhaCatalbas

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler dilerim, benim sorunum laptopta oyunlarda herhangi bir problem olmazken 12 saat aralıksız oyun oynuyordum. Evimde internet olmadığı için dün bilgisayarcıya Crysis attırdım tam 15 - 20 dk oynarken birden bilgisayar kapandı. Tekrar açtım girdim oyuna 2-3 dk sonra tekrar kapandı. Tekrar açtım bilgisayarı mavi ekran hatası verdi reset attı ve disk gözden geçirilme vsvs. yazdı ekranda. Şu an oyuna girmeden bi problem yok laptopta ama oyuna girince kapanıyor. 2 gün önce 12 saat boyunca aralıksız MAFIA II oynadım bi problem yoktu. İşlemci ısısı en fazla 95 dereceyi gördüm. CPU GRAB EX programıyla CPU'yu %100'e çıkardım kapanma falan olmadı. Tek oyuna girince kapanıyor laptop lütfen yardım, acaba virüs bulaşma ihtimali ile böyle bir problem yaşatır mı ?

Laptop Özellikleri:

• i5 2410m
  • İntel HD3000
  • nVidia GeForce GT520M
  • 4GB RAM
  • 500 HDD
Win 7 Home basic x64bit yüklü şu an laptopta, en kısa zamanda Win 7 ultimate x64 bit MSDN yükleyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı