i5 2410M Sistemde Windows 10'a Geçme

Nosferatu

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selamlar, şu an kullandığım işletim sistemi 8.1 ve ben Windows 10'a yükseltme yapmadım. Arkadaşlarım kısa bir süreliğine Windows 10 denemişler ve bana geçmememi söylediler. Nedenini sorduğumda ise fazla CPU kullandığını söylediler. Fakat yine de sizlerin fikirlerinizi almak istedim. Eğer geçersem takılmadan kullanılabilir mi, tavsiye eder misiniz ?

3.PNG
Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı2.PNG

Benim özellikler ;

İşlemci: İ5 2450 M 2.50 GHZ Turbo Boost ile 3.10 GHZ
Ekran Kartım: Radeon HD 6610 M 2 GB 128 Bit
RAM: 8 GB
İşletim Sistemi: Windows 10 Pro 64 Bit

Ben bu formatı temmuzda attım halen daha sıkıntı çıkarmadı ve oyunlarda ki fps oranı artışı gördüm. RAM boşta 1.9 kullanıyor tarayıcıda gezerken 2.4 RAM kullanıyor. Yani Windows 10 kullanabilirsin...

Teşekkürler , bir sorum daha olacaktı. Benim USB belleğimde şuan Windows 8.1 var. Ben bu Windows 8.1'i silmeden içine tekrar win to bootic kullanarak Windows 10 koyarsam bir sıkıntı çıkar mı? Herhangi bir sorun oluşursa veya memnun kalmazsam diye silmek istemiyorum.

Teşekkürler , bir sorum daha olacaktı. Benim USB belleğimde şuan Windows 8.1 var. Ben bu Windows 8.1'i silmeden içine tekrar win to bootic kullanarak Windows 10 koyarsam bir sıkıntı çıkar mı? Herhangi bir sorun oluşursa veya memnun kalmazsam diye silmek istemiyorum.
Çıkarır diye biliyorum, Çünkü; içine yeni format boot edeceksin sürücüleri bozar. En güzeli temiz USB boot etmelisin...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı