i5-2410M Termal macun değiştirmek

Eren Kuzucu

Femtopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Bende bir ASUS laptop var ve ben termal macun değiştirmek istiyorum. Fakat zor mu veya sakıncalı mı? Bir de ucuz termal macun ile pahalı arasındaki fark nedir? Sistem özelliklerim:
• Model ASUS K53sv

•Işlemci Intel Core i5-2410M 2.30 GHz.

•DDR3 4 GB RAM

•Windows 10.

Bende bir ASUS laptop var ve ben termal macun değiştirmek istiyorum. Fakat zor mu veya sakıncalı mı? Bir de ucuz termal macun ile pahalı arasındaki fark nedir? Sistem özelliklerim:
• Model ASUS K53sv

•Işlemci Intel Core i5-2410M 2.30 GHz.

•DDR3 4 GB RAM

•Windows 10. biliyorsan ne zor ne de sakıncalı biliyorsan hem zor hem sakıncalı.

İşi biliyorsan ne zor ne de sakıncalı. Bilmiyorsan hem zor hem sakıncalı.

YouTube'da laptopunuzun modelini yazın ve yanına "disassembly" ya da "fan cleaning" yazın. Cihazın söküm ve fan temizleme videolarını görürsünüz. O videolar ile nasıl sökmeniz gerektiğini anlayın öyle başlayın işe yoksa zorlanırsınız.

https://www.hepsiburada.com/asus-k5...320gb-15-6-tasinabilir-bilgisayar-pm-bd760862 Bu mudur?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hem de Türkçe, Tadından Yenmez.
Çok Teşekkürler Yardımcı Olacak Yaparken İyi Günler Hocam
Arkadaşlar fiyat konusunda fazla şey bulamadım ama 22 23 TL fiyata termal macun sipariş verdim hepinize teşekkürler.

Son düzenleme:
Hangi macunu aldınız?

Heatsink modeli aldım internetten yorumları hep 5 yıldızdı.
fiyat/performans = Arctic MX4 :) bence MX4 almalıydınız.

Çok yukarı almak istemedim seneye kasa toplayacağım :D.
Arkadaşlar şimdi macunu değiştirdim ve ince sürdüm az sürdüm iğne topu yuvarlağı kadar ama benim laptop ASUS K53sv touchpadin az üstü çok ısınıyor sorun nedir?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı