i5-2430M sistem GTA 5 kaldırır mı?

sedat06l

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10.
i5 2430M 2.40GHz
8 GB RAM.
Ekran kartı: AMD Radeon HD 8500M series / Intel HD Graphics 3000.
120 GB SSD.
Meslek
Baklava Ustası
Selam.

• Windows 10.
  • i5 2430M 2.40GHz
  • 8 GB RAM.
  • Ekran kartı: AMD Radeon HD 8500M series / Intel HD Graphics 3000.
  • 120 GB SSD.

GTA V kaldırır mı hocam? Oyunu satın aldım 90GB kadarı da indi aklıma takıldı bilgisayar kaldırır mı diye. Yoksa iade edeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam.

• Windows 10.
  • i5 2430M 2.40GHz
  • 8 GB RAM.
  • 120 GB SSD.

GTA V kaldırır mı hocam? Oyunu satın aldım 90GB kadarı da indi aklıma takıldı bilgisayar kaldırır mı diye. Yoksa iade edeceğim.

Büyük ihtimalle kaldırmaz hocam :( keşke satın almadan veya indirmeden önce buraya konu açsaydınız, eğer iade edebilme şansınız varsa bence iade edin, ya da oyun indirilsin, oynayın, eğer oyun zevkini beğenmezseniz silip iade edersiniz.

Selam.

• Windows 10.
  • i5 2430M 2.40GHz
  • 8 GB RAM.
  • 120 GB SSD.

Üzmez ancak keyıf de vermez diyebiliriz. Hesapta durması daha iyi değil mi hocam sonradan zam vs gelirse PC alındığında falan tekrar indirirsiniz.

Büyük ihtimalle kaldırmaz hocam :( keşke satın almadan veya indirmeden önce buraya konu açsaydınız, eğer iade edebilme şansınız varsa bence iade edin, ya da oyun indirilsin, oynayın, eğer oyun zevkini beğenmezseniz silip iade edersiniz.
Oyun yüklendi ancak açmaya zaman bulamadım şuan iş yerindeyim, eve gidince deneyip sizlere de haber vericem.

720p en düşük ayarlarda hikaye modu için 25-30 FPS verir. Oda pek hoş olmaz Online düşünüyorsanız direkt iade edin zaten.
Online düşünmüyorum hikaye modunu oynayp bitiricem sadece

Üzmez ancak keyıf de vermez diyebiliriz. Hesapta durması daha iyi değil mi hocam sonradan zam vs gelirse PC alındığında falan tekrar indirirsiniz.
Evet hocam dediğiniz mantıklı 600 tl para verdim hesapta dursun nolur nolmaz sistem hazırlamayı düşünüyorum zaten

Hocam çözünürlüğü 1280x768 veya daha düşük yapın. Configden gölgeleri kapayın. Grafikler kötü olur ama fps 25-30'a ulaşır. Yani oynanabilecek seviyeye.
Hocam eve gittiğim zaman deneyeceğim

Hocam çözünürlüğü 1280x768 veya daha düşük yapın. Configden gölgeleri kapayın. Grafikler kötü olur ama fps 25-30'a ulaşır. Yani oynanabilecek seviyeye.
GTA 6 oynatacak sistem GTA 5 kadar olmayacağı için sorun orada. Ayrıca GTA 5 yine oynanacak bir oyun. Tabii sistemin iyiyse GTA 6 oynarsın orası ayrı.
GTA 6'nın çıkmasına 1.5 2 yıl var zaten.

Tekrar selam, steamda rockstar game launcher'e vs kayıt oldum ancak oyunu başlatıyorm launcher geliyor sonra oyun duruyor yani 3sn sonra kapannıyor gta çözümü var mı? ( Dosyaları doğruluyorum suan)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı