i5 2430M sisteme oyun önerisi

İlgilenirmisiniz bilmem ama ben nostalji severim derseniz bakmanızı öneririm
Cs 1.6 yı ben imzamdaki sistemle 96 fps ye kadar gördüm ve en az 57 ye düşmüştü bakın derim.
SSD FPS'i artırmıyor, sadece anlık dropları engeller ama yine de siz bilirsiniz.
Fps için değil zaten sistemi hdd olsaydı sadece ağır çalışacaktı ve daha hafif oyunlar önercektim.
Robloxda oynayabilirsiniz bana göre attığınız site zaten roblox için.
Payday 2 çakması buldum.

120GB

Cs 1.6 yı ben imzamdaki sistemle 96 fps ye kadar gördüm ve en az 57 ye düşmüştü bakın derim.

Fps için değil zaten sistemi hdd olsaydı sadece ağır çalışacaktı ve daha hafif oyunlar önercektim.
Hafif ve ya ağır yeni nesil oyunları oynayamayacağı kesin. SSD'siz Windows 10 da zulüm bu arada.

Robloxda oynayabilirsiniz bana göre attığınız site zaten roblox için.
Deneyeceğim oyunu.
Hafif ve ya ağır yeni nesil oyunları oynayamayacağı kesin. SSD'siz Windows 10 da zulüm bu arada.
Windows 8.1 kullanıyorum.

Hafif veya ağır yeni nesil oyunları oynayamayacağı kesin. SSD'siz Windows 10 da zulüm bu arada.

Tabii ki yeni nesil oyunlar oynanmaz ben etiketle daha çabuk görür diye Payday mevzusunun altına yazdım Payday'ı kaldıracağından değil önereceğim oyunları kaldırıp kaldıramayacağını öğrenmek istedim.

Geri
Yukarı