i5 2450M boşta 65 derece normal mi?

Bazı takılmalar sadece sıcaklık kaynaklı olmayabilir diskte sorun olması RAM yetmezliği de bunlara sebep olabilir.
Evet , muhtemelen, 4GB DDR3 1666mHz kullanıyorum. 8'e çıkarmak istiyorum ama artık geç gibi , bilgisayar işini tamamlamış sanki :)

Evet, muhtemelene, 4 GB DDR3 1666MHz kullanıyorum. 8'e çıkarmak istiyorum ama artık geç gibi, bilgisayar işini tamamlamış sanki :)

İşinizi göruyorsa hem de Windows 10'da 8 GB RAM ile kullanmanızı tavsiye ederim ha ben masraf etmem zaten yakın zamanda yeni PC alacağım diyorsan orası başka ama ben i3 2350M ve GT 520MX sistemi bir süre daha kullanacağım için ekledim ve RAM kaynaklı takılmalar gitti.

İşinizi göruyorsa hem de Windows 10'da 8 GB RAM ile kullanmanızı tavsiye ederim ha ben masraf etmem zaten yakın zamanda yeni PC alacağım diyorsan orası başka ama ben i3 2350M ve GT 520MX sistemi bir süre daha kullanacağım için ekledim ve RAM kaynaklı takılmalar gitti.
Öyle bir fikrim vardı fakat bahsettikleri kadar takılma kasma yok 4GB Windows 10 olmasına rağmen. 8GB yükseltmek mantıklı mı hala ?

Öyle bir fikrim vardı fakat bahsettikleri kadar takılma kasma yok 4GB Windows 10 olmasına rağmen. 8GB yükseltmek mantıklı mı hala ?
Normal işlerimde bir sorun yok ama benim nadiren de olsa arkadaşlarımla oynadığım oyunlarda lazım oluyor oynadığım oyunlar;
PES 2021,FIFA 20 tek oynadıklarım da var 4GB üstü kullanan.

Normal işlerimde bir sorun yok ama benim nadiren de olsa arkadaşlarımla oynadığım oyunlarda lazım oluyor oynadığım oyunlar;
PES 2021,FIFA 20 tek oynadıklarım da var 4GB üstü kullanan.
Arayüz konusunda hızlandırır mı ? Yeni alsam dahi laptop taşınabiliyor.

Geri
Yukarı