i5-2450M laptop açılmıyor

Krmdmrz

Hectopat
Güç alıyor logo çıkıyor yükleniyor sonra diğer ekranda kalıyor SÜREKLI _ IŞARETI gelip gelip gidiyor ama başka hiçbir işlem yok.
RAM'leri söküp takmayı denedim.
Gücü tamamen boşaltıp açmayı denedim.
Deel Boot menüsünden teste soktum hiçbir aksamda sorun gözükmüyor. Hepsi testten geçti anakart işlemci ekran kartı RAM güç adaptörü ekran hepsi testi geçti.
Final haftasındayım bir şekilde idare etmem. Lazım yardımcı olursanız çok iyi olur.
Özellikler şunlar.
Core™ i5-2450M.
Win 10 işletim sistemi.
8 GB RAM.
NVIDIA GeForce GT 525M.

Son düzenleme:
Hocam fotoğraflardan birisi açılmıyor diğeri ise 2016 yılından kalma sepette olan sistem parçaları fiyatları.
Mobildeyim burdan foto yükleyemiyorum şuan yanlış olmuş onlar kusura bakmayın
İşlemci termal macun yenileyin. Bilgisayarı temizleyin.
bu modelin içini açarken çok sorun oluyor kendim yapmak istemiyorum o yüzden bilgisayarcıya götürebilirim fakat donanımsal olarak düzelebilecek bir şeyse birkaç hafta idare etse yeterli benim için finallerden dolayı
Boot menüsüne giriyorsa USB'ye Ubuntu kurup Live şeklinde bi' çalıştırın.
yanımda başka cihaz olmadığı için bunu yarın deneyebilirim

Pili çıkarıp sadece güç adaptörü ile denediniz mi? Belki faydası olur.
Pil yok zaten cihazda sadece adaptörle kullanıyordum adaptörü de söküp Power tuşuna basılı tutarak güç boşaltması yaptıktan sonra tekrar açmayı da denedim aynı ekranda kalıyor bir değişiklik olmuyor.
@yalnizca @Baş-ül Adam @SON İ3 BÜKÜCÜ format atmak için USB e win 10 attım bios dan ayarlarım baştan başlattım bu sefer de baştan başlarken 3 kısa bip sesi geliyor ve hiç ekran açılmıyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı