i5-2450M laptop sürekli yeniden başlıyor

Screamy

Hectopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, PC'ye yeni Windows 8.1 format attım. Ve Drive booster ile sürücüleri guncellestirirken sürekli " kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor. " diyor. Dün Bluetooth driverini kuramadım Toshiba sitesinden indirdim kurulmadı sonra PC'yi kapadım açılmadı. Flash bellek ile PC yenileme yaptım ve hata vermeye başladı dediğim gibi ne yapmalıyım yeniden format mi atacağım şimdi?

Sistemim:
● i5-2450M.
● 4 GB RAM.
● GT520M.
● 500GB HDD.

Sorunu büyük olasılıkla 2. cümlede yazmışsınız. Driver Booster tamamen sorunlu bir yazılım, çok yanlış driver kuruyor. Yeniden format atıp bulabildiğiniz bütün sürücüleri elle kurun.

Sorunu büyük olasılıkla 2. cümlede yazmışsınız. Driver Booster tamamen sorunlu bir yazılım, çok yanlış driver kuruyor. Yeniden format atıp bulabildiğiniz bütün sürücüleri elle kurun.

2.cümlede dün yaptığımı açıkladım. Sonra hata verdi. PC yeniledim ve tekrar Drive booster ile kurmaya çalıştım yine hata verdi.

Format at, bir daha da Driver Booster kullanma.

Peki sürücüleri nereden bulabilirim?

2.cümlede dün yaptığımı açıkladım. Sonra hata verdi. PC yeniledim ve tekrar Drive booster ile kurmaya çalıştım yine hata verdi.

Peki sürücüleri nereden bulabilirim?

Belirttiğin gibi Toshiba'nin sitesinden.

Sorun Driver Booster zaten. Toshiba'nın sitesinden bulabildiklerini kur, kurmadığını Windows kurar biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı