i5-2450M sistemde mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10
Tamamdır.

Dediklerimi uyguladıktan sonra tekrar mavi ekran alırsan minidump dosyasını paylaşırsınız.

Tamam. Ancak sistemde bir de Radeon HD 6470M var ve bozulduğunu düşünüyorum. Sürücüsünün güncellemesini yapmaya çalışırken Windows çökmüştü önemli programlarım gitmişti aynı sorun HD Graphics'de olur mu diye korkuyorum.

@luthermartin her saat aktif olamıyorum. O yüzden konuna yazamadım. Zaten sorunun çözülmüş. O yüzden hiç yazmaya gerek duymadım.

Tamam. Ancak sistemde bir de Radeon HD 6470M var ve bozulduğunu düşünüyorum. Sürücüsünün güncellemesini yapmaya çalışırken Windows çökmüştü önemli programlarım gitmişti aynı sorun HD Graphics'de olur mu diye korkuyorum.
Ekran kartı ile ilgili mavi ekran almışsın zaten.
Bozulduğunu düşünüyorsan bozulmuş olabilir. Sizle aynı şekil düşünmüştüm. Hata kodları ekran kartına işaret ediyordu. Belki sürücüleri güncellerse düzelir diye düşünmüştüm ama düzelmemiş.

İntel HD Graphic ile ilgili bir hata kodu görmedim şahsen.

@luthermartin her saat aktif olamıyorum. O yüzden konuna yazamadım. Zaten sorunun çözülmüş. O yüzden hiç yazmaya gerek duymadım.

Ekran kartı ile ilgili mavi ekran almışsın zaten.
Bozulduğunu düşünüyorsan bozulmuş olabilir. Sizle aynı şekil düşünmüştüm. Hata kodları ekran kartına işaret ediyordu. Belki sürücüleri güncellerse düzelir diye düşünmüştüm ama düzelmemiş.

Intel HD Graphics ile ilgili bir hata kodu görmedim şahsen.

Yani HD Graphics kullanıyorum Radeon ekran kartını kullanmıyorum o yüzden Radeon ekran kartını güncellersem sistemin çökmesinden korkuyorum bu arada bu mavi ekran sorunu video editi yaparken oldu aynı zaman da bir video açıktı o videonun sesi mavi ekranda titremeye başladı.

Movie maker kullanıyordun sanırım.

Galiba HD6470M yüzüne mavi ekran almışsın.

Evet movie maker kullanıyorum diğer edit uygulamalarını bilgisayar kaldırmıyor :( önemli programlar derken de movie makerden bahsediyorum bulması indirmesi 3 saatimi almıştı sonra zor buldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı