i5 2450M ve 6 GB RAM sistem GTA V kaldırır mı?

Vallahi şu an indirmesini yapıyorum dünden beri 86 GB olmuş indirip bir deneyeceğim ama yine de bir sizlere sormak istedim

Hocam şu videoyu izlemiştim adam daha kötü bir işlemciyle rahat rahat oynuyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bunda en azından harici bir ekran kartı var.Ama yine de deneyebilirsin tab2.

Hocam bunda en azından harici bir ekran kartı var. Ama yine de deneyebilirsin Tab2.

Deneyeceğim ama maalesef Opera'nın saçmalığı yüzünden indirme kesildi 102 GB olmuştu şu an indirme gitti devam et diyorum etmiyor bir çözümü yok mudur baştan başla mıyım indirmeye zaten dün geceden beri indiriyorum

Deneyeceğim ama maalesef Opera'nın saçmalığı yüzünden indirme kesildi 102 GB olmuştu şu an indirme gitti devam et diyorum etmiyor bir çözümü yok mudur baştan başla mıyım indirmeye zaten dün geceden beri indiriyorum

Sunucu sorunu kesildi hatası veriyor devamda etmiyor

Sunucu sorunu kesildi hatası veriyor devamda etmiyor

İndirmeye baştan başladım şu an bilgisayarı parçalayasım var dün geceden beri şu lanet şeyi bekliyorum inanılmaz bir şey var ya şöyle bir saçmalık olması

Hocam Epic Games beleşe vermişti alamadınız mı?

O zaman bilgisayarım yoktu o yüzden alamamıştım aslında korsana karşıyım ama maalesef oyunlara para verecek durumum yok o yüzden korsan indirdim

O zaman bilgisayarım yoktu o yüzden alamamıştım aslında korsana karşıyım ama maalesef oyunlara para verecek durumum yok o yüzden korsan indirdim

Şimdi indirdim oyunun testini yapacağım

O zaman bilgisayarım yoktu o yüzden alamamıştım aslında korsana karşıyım ama maalesef oyunlara para verecek durumum yok o yüzden korsan indirdim.

Şimdi indirdim oyunun testini yapacağım.

Korsanın amacıda o oyun almaya durumu olmayanlar indirsin bence mahrum kalma hakları yok sıkıntı yok kardeşim.

Korsanın amacıda o oyun almaya durumu olmayanlar indirsin bence mahrum kalma hakları yok sıkıntı yok kardeşim.

Vallahi küçüklüğümden beri hep zaten şu oyunu bir kendi bilgisayarımda oynamak istiyordum indirdim oyuna girdim bir 10 dakika oynadım FPS orta 30 40 oynanabilirlik seviyesinde ilk görevi 10 dakika bir oynadım test ettim sonra dedim ayarlarını yapayım oyunu yeniden başlatmamı söyledi yeniden başlattım şimdi oyuna hiç giremiyorum çalışmayı durdurdu hatası veriyor

Anlayışın için sağ ol hocam

Hocam ben Intel HD Graphics 2500 ile oynayamıyordum acayip fazla drop oluyor ve ekran kartı kullanımı genellikle hep %70 anlık %20 falan oluyordu sonuç olarak bana göre ortalama 800x600 0x750 ölçeklendirmede 15 FPS oynatıyordu droplarda olduğu için berbat bir şeydi.

Hocam ben Intel HD Graphics 2500 ile oynayamıyordum acayip fazla drop oluyor ve ekran kartı kullanımı genellikle hep %70 anlık %20 falan oluyordu sonuç olarak bana göre ortalama 800x600 0x750 ölçeklendirmede 15 FPS oynatıyordu droplarda olduğu için berbat bir şeydi.

Hocam vallahi bende drop falan yoktu o 10 15 dakikalık oynadığım süre içerisinde FPS'te iyi durumdaydı ama çalışmayı durdurdu hatası verdi ayarlarını değiştirince sonra düzeltmek için bayağıdır uğraşıyordum en sonunda kafam attı sildim dayanamadım yoksa bilgisayara bir yumruk falan atacaktım delirme noktasına geldim

Yeni konular

Geri
Yukarı