i5 2500 işlemciye RX 460 4GB

osmaanatli

Hectopat
Daha fazla  
İşlemci : İntel Core i5 2500 CPU 3.30 GHz
Anakart : Asus P8H67-M EVO
RAM: 8GB
Şu an kullandığım ekran kartım : NVDİA GeForce GTS 450
Ekleyeceğim ekran kartı: AMD RX 460 4 GB

AMD RX 460 4 GB ekran kartımı sistemime ekleyebilir miyim ? Sıkıntı çıkar mı ? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Muhtemelen dar boğaz yaşamazsınız ancak işlemci gereksinimi yüksek olan oyunlarda az çok yaşayabilirsiniz.

Haliyle RX 470 bana tuzlu geliyor 1000 tl ye yakın bi fiyatın var rx 460 ı daha uygun gördüm yani kısaca sıkıntı çıkar mı O.C yapma ile uğraşmak istemem patlatırım falan bilen birinin yapması daha iyi olur bu arada cevaplar için teşekkürler.

Bu arkadaş i5 3300 ile kullanıyor RX 470'i. Onun yaşadığı darboğaz ile senin yaşayacağın darboğaz arasında çok fark olmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Birde araştırma yaptım fiyatı çok fazla falan diye gördüm rx 460 işlemcime göre sizin bana önerebileceğiniz bir ekran kartı varmıdır ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı