i5 2500 sistem FiveM performansı düşük

ismetcelal33

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu aralar FiveM'de roleplay sardım fakat kafayı yemek üzereyim, 60FPS alırken bir anda 20'ye 10'a düşüp tekrar çıkıyor.
Grafik ayarı fark etmeksizin bunu yaşıyorum.
MSI Afterburner ile de girdim bir problem yok. Ekran kartı %99-100 civarlarında işlemci %80 civarlarında RAM yine aynı şekilde 80-90 arasında.
Bu konuda daha önce sorun yaşayıp çözmüş olan var mıdır?

Sistemim;
ASUS H61M-D.
i5 2500.
ASUS RX460 2 GB OC.
8 GB DDR3 1333MHz RAM.
SSD + HDD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu aralar FiveM'de roleplay sardım fakat kafayı yemek üzereyim, 60FPS alırken bir anda 20'ye 10'a düşüp tekrar çıkıyor.
Grafik ayarı fark etmeksizin bunu yaşıyorum.
MSI Afterburner ile de girdim bir problem yok. Ekran kartı %99-100 civarlarında işlemci %80 civarlarında RAM yine aynı şekilde 80-90 arasında.
Bu konuda daha önce sorun yaşayıp çözmüş olan var mıdır?

Sistemim;
ASUS H61M-D.
i5 2500.
ASUS RX460 2 GB OC.
8 GB DDR3 1333MHz RAM.
SSD + HDD.

Benim bildiğim FiveM işlemciye yük bindiriyor işlemciden kaynaklı olabilir belki.

Kanka benim PC senden SSD dışında her konuda daha iyi ama ben 60FPS'yi göremiyorum ayarları en lowa aldım yine oynayamıyorum her türlü optimizasyonuda yaptım. Sen nasıl oynuyorsun? Grafik paketi mi var?

Kanka benim PC senden SSD dışında her konuda daha iyi ama ben 60FPS'yi göremiyorum ayarları en lowa aldım yine oynayamıyorum her türlü optimizasyonuda yaptım. Sen nasıl oynuyorsun? Grafik paketi mi var?
FPS'ten yana sorun yok düşük ayarlara çektiğimde baya yükseliyor FPS fakat bir anlamı yok. Hangi ayarda oynarsam oynayayım aşırı bir drop yiyorum. Biraz da sunucuya bağlı tabi ama baş edemeyip sildim Fivem'i.

Yeni konular

Geri
Yukarı