i5 2500K 1050 Ti sistem uyumlu mu?

Çift kanal olması iyi fakat 8 GB daha eklemeni öneririm 20 30 FPS artar.

Bu zaten başlangıç eski PC'me ekran kartı ekledim sadece giderek yükselteceğim bu arada 1050 Ti bana hayli hayli yeteceğini düşünüyorum çünkü CS Valorant'tan başka oyun oynamayı düşünüyorum.
Hiçbir sıkıntı olmaz. O anakarta takacağın en güçlü işlemci ise i7 3770K dır. Çok iyi bir işlemcidir.

i3 10100F diye düşünüyorum ben olmaz mi? Gerçi o anakarta uyar mı ki?

Bu zaten başlangıç eski PC'me ekran kartı ekledim sadece giderek yükselteceğim bu arada 1050 Ti bana hayli hayli yeteceğini düşünüyorum çünkü CS Valorant'tan başka oyun oynamayı düşünüyorum.
Hocam Benim tavsiyem size İşlemciyi İ5 3330 yada İ7 3770k yapmanız.Ramide 8+8 çift modül yaparsanız.Bu oynuyacağınız oyunlarda iyi performans alırsınız.

i3 10100F diye düşünüyorum ben olmaz mi? Gerçi o anakarta uyar mı ki?
Uymaz hocam onun için yeni bir anakart almanız gerekiyor.

Hocam benim tavsiyem size işlemciyi i5 3330 ya da i7 3770K yapmanız. Ramide 8+8 çift modül yaparsanız. Bu oynuyacağınız oyunlarda iyi performans alırsınız.

i3 10100F ile 1050 Ti'in uyumunu beğeniyorum ben şahsen ona bir anakart önerir misn.
Hocam benim tavsiyem size işlemciyi i5 3330 ya da i7 3770K yapmanız. Ramide 8+8 çift modül yaparsanız. Bu oynuyacağınız oyunlarda iyi performans alırsınız.

Ya da anakart kalsa i5 3470'i önerir misiniz?

Geri
Yukarı