i5 2500K ve R9 280X sistem alınır mı?

Merhaba arkadaşlar işlemci eski fakat performansı gayet iyi sistem şöyle;
i5 2500K işlemci.
Sapphire R9 280X 348Bit 3GB GDDR5.
16 GB DDR3 RAM.
1TB HDD.
128 GB Corsair SSD.
Bu sistem 1600 lıraya alınır mı?

Şu piyasa durumunda fiyat gayet makul geldi. Tabii sizin beklentileriniz önemli. PC'de ne yapmayı, hangi tür oyunlar oynamayı düşünüyorsunuz?

İsterse 20.000 dolarlık anakart alsın DDR 4 ve 2500K yı destekleyen bir anakart bulamaz. Adamın modeli söylemesine gerek yok bunu bilmek için.
Aynen dediğin gibi dostum.Tahmin etmiştim zaten milletin üstüne şu kadar daha para koy şunu al diyeceğini.Fakat ddr4 sistemler ekran kartsız bu fiyata bile zor toplarım
Sistemi kasa halini aldım yani tek tek toplamadım.battfield de meduim ayarlarda 50 60 fps alıyor çözünürlük tam olarak hatırlamıyorum.fakat 28inchlik monitör e bağlı full screendı.gayet makul geldi bana.ddr4 ryzen sistem toplasam SSD alamadan 2k fiyat olur zaten.battlefield 5 sistem gereksinimleri hafife alınmayacak bir oyun zaten bana göre.i5 6500k veya AMD fx8350 işlemci istiyor veya GTX 1050 1050ti ekran kartı istiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı