i5 2550K nasıl?

7600K ile aynı güçte diyebilirim neredeyse.
Bahsettiğiniz işlemci i5-7600K ise 2. nesil i5 işlemci ile 7. nesil i5 işlemcinin "neredeyse" aynı performansı vermesinin imkanı yok. i5-2550k gibi 2. nesil bir işlemcinin, güncel olarak satılan Intel Pentium Gold G5400 gibi bir işlemcinin performansında olabileceğini düşünüyorum açıkçası.

Bahsettiğiniz işlemci i5-7600K ise 2. nesil i5 işlemci ile 7. nesil i5 işlemcinin "neredeyse" aynı performansı vermesinin imkanı yok. i5-2550k gibi 2. nesil bir işlemcinin, güncel olarak satılan Intel Pentium Gold G5400 gibi bir işlemcinin performansında olabileceğini düşünüyorum açıkçası.
Videoyu izlemenizde fayda var.

Testlere bir göz atın isterseniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı