i5 3. nesil GT 740 sistem nasıldır?

milenyum0

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Tekniker
Merhaba, iyi geceler. 16 GB DDR3 RAM, 256 GB SSD, i5 3. nesil işlemci, GT740 4 GB ekran kartı ve 23.8" 75 Hz monitör tümüne verdiğim bütçeyi aşağıya yazdım.

Ekran kartı 1083 TL.
Kasa her şey içinde 2800 TL.
Monitör 2000 TL.
İki adet RGB fan 100 TL.
Klavye ve mouse elimde vardı.

Toplamda yaklaşık 6000 lira harcamış oldum. Oyun oynayan biri değilim ancak arada CS:GO oynayabilirim. Donmayan bir sistem için ideal midir? Ne düşünüyorsunuz?

Kasa linki

Ekran kartı

Ayrıca fiyatlar çok pahalı o dediğiniz ekran kartlarını devasa paralara satıyorlar.

Yani hocam uğraşmasanız bile o fiyata en kötü 1050 Ti 9100F toplu sistemler falan satılıyor öyle bir şey alınabilirdi.

Varsa görebilir miyim?

Bunlar 2. el değil sıfır aldım tümünü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrıca fiyatlar çok pahalı o dediğiniz ekran kartlarını devasa paralara satıyorlar

Varsa görebilir miyim?

Bunlar 2. el değil sıfır aldım tümünü

Sıfır GT740 ve i5 3. nesili nereden buldunuz hocam tam olarak? Onlar da ikinci el merak etmeyin. RX570'i 1300'e satıyorlar ayrıca.

Buyurun karşıma çıkan ilk 2 sistem bunlar. Bunlar bile alınmaz pahalı iken sizinkinden kat kat iyi.

Merhaba, iyi geceler. 16 GB DDR3 RAM, 256 GB SSD, i5 3. nesil işlemci, GT740 4 GB ekran kartı ve 23.8" 75 Hz monitör tümüne verdiğim bütçeyi aşağıya yazdım.

Ekran kartı 1083 TL.
Kasa her şey içinde 2800 TL.
Monitör 2000 TL.
İki adet RGB fan 100 TL.
Klavye ve mouse elimde vardı.

Toplamda yaklaşık 6000 lira harcamış oldum. Oyun oynayan biri değilim ancak arada CS:GO oynayabilirim. Donmayan bir sistem için ideal midir? Ne düşünüyorsunuz?

Daha kötülerini de görmüştüm. Donan bir sistem için ideal.

Bütçe 6000 TL değil mi? Ben de size 4800 TL'lik sistem attım monitörü düştüm zaten?

Adam yollar mı yollamaz mı? Sahibinden'den bir şey almıyorum çok dolandırıcı var maalesef.

Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı