i5 3210 Sistem Windows 10'da donuyor

Mirlex

Hectopat
Windows 10 da dosyalara girerken geç girmeler ara sıra donmalar oluyor takılmalar ve virüs taraması da yaptım, güncelleştirmeleri de yaptım ama sonuç yok sizce 8.1'e mi geçmeliyim ve ek olarak diskte sıkıntı yok ama bellek çoğunlukla çok kullanlıyor ama işlemci bazen yüzdelik olarak yükseliyor. O zaman takılmalar oluyor. Sistemi yazıyorum, ekran kartı AMD 7500, SSD: Patriot 240 RAM: 4 GB, işlemci: i5 3210 2.50GHz

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Celeron 1. nesil ile Windows 10 Pro kullanıp oyun bile oynuyorum dahili grafik ile drop vb olmuyor sadece FPS düşük SSD takınca droplar gitti bende sizde SSD takın deneyin eğer SSD'ye para veremem derseniz 8.1 geçmeyi deneyin.

Ben Celeron 1. nesil ile Windows 10 Pro kullanıp oyun bile oynuyorum dahili grafik ile drop vb olmuyor sadece FPS düşük SSD takınca droplar gitti bende sizde SSD takın deneyin eğer SSD'ye para veremem derseniz 8.1 geçmeyi deneyin.
yazdım hocam da görmediniz sanırım patriot 240 gb ssd var
Bende de Windows 10 vardı ve çok takılmalar falan oluyordu ben de çözümü kökten Windows 8.1'e geçmekte buldum😁. (Sistemim : i5-2450m, 8 GB RAM, 480GB Kingston SSD, 610m ekran kartı)
peki 8.1 akıyor mu :)

Yeni konular

Geri
Yukarı