i5 3210M bilgisayarım Fall Guys kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

EZMAN01

Hectopat
Yer
Evim
Daha fazla  
İşlemci: i5 3210M.
Ekran kartı: GT630M.
RAM: 8 GB.
İşletim sistemi: Windows 10.

Sizce Fall Guys oynayabilir miyim? Ya da bir 8 GB RAM daha takarsam performans artışı olur mu? Ayrıca laptoptan oynuyorum.

• Işletim sistemi: Windows 10 64-Bit.
  • Işlemci: Intel Core i5 ya da AMD eşdeğeri.
  • RAM: 8 GB RAM.
  • Ekran kartı: NVIDIA GTX 660 ya da AMD Radeon HD 7950.
Görünüşe bakılırsa oynayamazsınız, ki laptop olduğu için kasadaki performansı da vermeyecektir. Ben de böyle basit bir oyunun neden bu kadar sistem istediğni çözemedim.

• Işletim sistemi: Windows 10 64-Bit.
  • Işlemci: Intel Core i5 ya da AMD eşdeğeri.
  • RAM: 8 GB RAM.
  • Ekran kartı: NVIDIA GTX 660 ya da AMD Radeon HD 7950.
Görünüşe bakılırsa oynayamazsınız, ki laptop olduğu için kasadaki performansı da vermeyecektir. Ben de böyle basit bir oyunun neden bu kadar sistem istediğni çözemedim.
düşük ayarlarda oynayamazmıyım?

i5 3210M ve GT 610M ile kuzenim laptopuyla GTA 5'te en düşük ayarlarda singleplayerda 25-30 FPS alarak oynuyordu -tabi GTA 5'in optimizasyonu çok iyi orası ayrı. Yani sizin ekran kartı daha da iyi bence Fall Guys sistemi GTA 5'ten daha çok yormaz gibi ama tabi iki ayrı oyun bu şekilde karşılaştırma yapmak pek sağlıklı değil. Alın deneyin, olmazsa iade edersiniz.

Düşük ayarlarda oynayamaz mıyım?

Ekran kartında bayağı bir fark var ama. En üstteki değere değil alta doğru inip bakın yaklaşık %500 gibi bir fark gözüküyor, dediğim gibi bir de mobil olmasının dezavantajı var.

Eki Görüntüle 663621
Bu değerler canlı alınan değerler bu arada sitenin o alt kısımdaki bilgiler doğru oluyor güvenilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı