i5-3210M HD Graphics 4000 laptopta ne yükseltmeli?

Elmacuk.Mert

Centipat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
ST500LM012 HN-M500MBB 500GB HDD
DirectX Sürümü : DirectX 11
Laptop model : NP350E5C-S01TR

Günümüzdeki oyunları, Minecraft vb. oyunları kaldırır mı? Ekran kartı ve işlemci yeterli mi? Nelerini yükseltsem daha iyi olur?
Bence HDD yerine SSD kullanmak ve RAM'i 12 GB yapmalıyım gibi geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
DirectX sürümü: DirectX 11.
Laptop model: NP350E5C-S01TR

Günümüzdeki oyunları, Minecraft vb. oyunları kaldırır mı? Ekran kartı ve işlemci yeterli mi? Nelerini yükseltsem daha iyi olur?

Eski Toshiba qosmio tarzı bir laptop alırsanız daha iyi oyun oynarsınız.

DirectX sürümü: DirectX 11.
Laptop model: NP350E5C-S01TR

Bende Intel HD 4400 var. Minecraft'ın son sürümleri kötü performans veriyor ama 1.16 yağ gibi akar.
Yeni AAA oyunları oynamanız imkansız ama 2000-2012'ye kadar çıkan çoğu oyunu oynayabilirsiniz.

Bence daha fazla RAM eklemenize gerek yok. Bu laptopa fazla yatırım yapmaya değmez bence.

Bende Intel HD 4400 var. Minecraft'ın son sürümleri kötü performans veriyor ama 1.16 yağ gibi akar.
Yeni AAA oyunları oynamanız imkansız ama 2000-2012'ye kadar çıkan çoğu oyunu oynayabilirsiniz.

Bence daha fazla RAM eklemenize gerek yok. Bu laptopa fazla yatırım yapmaya değmez bence.

Teşekkür ederim Minecraft 1.20. 1 optifen oynarken başka program açamıyorum sende de öyle mi?

Teşekkür ederim Minecraft 1.20. 1 optifen oynarken başka program açamıyorum sende de öyle mi?

Hocam sodium ve phosphor kullanın bence çok daha iyi FPS veriyor OptiFine'dan.

1.20 kullanırken başka program açmayı denemedim maalesef ama beni bayağı sinir ediyordu anlık takılmalar.

Yeni konular

Geri
Yukarı