i5 3210M Sistem Oyunlarda Sabit 20 FPS Sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Orthros

Hectopat
Arkadaşlar selam, evimde ikinci bilgisayar olarak kullandığım HP Pavilion G6 laptop da bazı oyunlar da 20 FPS'e kilitleniyor, üzerine çıkamıyor ve düşmüyor.
Kastığından değil sanki oraya sabitlenmiş gibi gözüküyor çünkü herhangi bir takılma yok sadece yavaş kare hızında çalışıyor.
Denediğim oyunlar: PUBG Lite, Valorant, business tour. (Bu oyunlar da 20 FPS sabit)

Not: Valorant 5-10 dakika çalıştıktan sonra ekranda pembe çizgiler çıktı ve hemen oyunu kapattım.

İşin ilginç tarafı CS:GO ve LoL'de ort. 80-100 FPS alıyor. Tüm oyunları Low ayarlarda V-Sync kapalı oynuyorum ekstradan arka planda bir program da yok.
Ayrıca oyunları Windows'un oyun modu ayarlarından ve ekran kartı kartı ayarlarından yüksek performans profilinde çalıştırıyorum Intel HD Graphics'i kullanmaması için.
Format attım, macun yenileme ve temizlik yaptım. Tüm sürücülerin güncel sürümlerini yükledim. Sorunu bir türlü çözemiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sistem özelliklerim: i5 3210M / AMD Radeon HD 7600M series / (4x2) 8 GB RAM / HP 183E anakart.

AIDA64 rapor: Aida64 Report.txt
Arkadaşlar sorunu hala çözemedim yardımcı olabilecek birisi var mı ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı