i5-3210M sistemde Windows 10 kullanılır mı?

Örnek:
Windows 10 Kurulumu Nasıl Yapılır - Resimli Anlatım | Teknoforum

Kurulum sırasında seçiyor olmanız gerek.

İlk defa 10 kuracağım için bilgim yok, mazur görün.

8.1'de direkt Microsoft'un sitesinde indirirken seçiyorduk. Öyle sanmıştım.

-------

@Hououin Kyouma Hocam peki yükseltme yapınca lisansımız artık hem 8.1, hem de 10 lisansı oluyor değil mi? Peki ben de temiz kurulum yapmak istiyorum, ilkinde yükseltme yapıp lisansı 10'da çalışır hale getirip sonrasında temiz kurulum yapsam olur mu? Etkinleşir mi?

Son düzenleme:
İlk defa 10 kuracağım için bilgim yok, mazur görün.

8.1'de direkt Microsoft'un sitesinde indirirken seçiyorduk. Öyle sanmıştım.

-------

@Hououin Kyouma hocam peki yükseltme yapınca lisansımız artık hem 8.1, hem de 10 lisansı oluyor değil mi? Peki ben de temiz kurulum yapmak istiyorum, ilkinde yükseltme yapıp lisansı 10'da çalışır hale getirip sonrasında temiz kurulum yapsam olur mu? Etkinleşir mi?

O konuda fikrim yok. Lisansla hiç uğraşmadım. Bir daha konu açmanız iyi olur.

Başarılı bir şekilde kurulumu yaptım, driverlar, antivirüs hepsi tamam ama sıcaklık birazcık anormal gibime geldi. Ama normal karşılıyorum, sonuçta daha fazla kaynak harcıyor.
Hayırlı olsun hocam : ). Sıcaklık boşta 60 dereceyi yükte 90 dereceyi geçmiyor ise bir sıkıntı yok demektir.

Hayırlı olsun hocam: ). Sıcaklık boşta 60 dereceyi yükte 90 dereceyi geçmiyor ise bir sıkıntı yok demektir.

İlk başlarda boşta 60-65'lerde takiliyordu şimdi boşta 48-50 derecelerde. Yük altında bugün GTA V indirip deneyeceğim ama Human: Fall Flat'ı denedigimde maksimum 75 gormustum.

Yeni konular

Geri
Yukarı