i5 3210M Windows 10 kaldırır mı?

Merhaba, halihazırda Windows 7 kullanıcısıyım. Performansından memnunum ancak çoğu yazılım sıkıntı çıkartmaya başladı destek kalktığı için. Bundan dolayı Windows 10'a yükseltmek istiyorum. Laptop özelliklerim şu şekilde:

Eki Görüntüle 976761

Bu laptop Win 10'da kasıntı yapar mı? Win 7'den veri kayıpsız direkt Win 10'a geçebilir miyim?

Bende de neredeyse aynı sistem var, 3 GB RAM kullanıyor Win 10. Çok da mutlu olacağınızı sanmam geçince. SSD yoksa geçmeyin.

Pentium işlemcili bir bilgisayarda kasmadan kullanabiliyoruz, ve Pentium'un en kötü modellerinden biri. SSD eskidiği için azıcık kasmalar var ama onun dışında sıkıntısız kullanılabiliyor.

Size gelecek olursak HDD ile kullanacaksanız kullanmayın, SSD alın rahatınıza bakın. O işlemcinin yanına SSD eklenirse kasmadan kullanılabilecektir.

Merhaba, halihazırda Windows 7 kullanıcısıyım. Performansından memnunum ancak çoğu yazılım sıkıntı çıkartmaya başladı destek kalktığı için. Bundan dolayı Windows 10'a yükseltmek istiyorum. Laptop özelliklerim şu şekilde:

Eki Görüntüle 976761

Bu laptop Win 10'da kasıntı yapar mı? Win 7'den veri kayıpsız direkt Win 10'a geçebilir miyim?
Kaldırır. Şuan bende i5 3210M ve 8 GB RAM ile Windows 10 kullanıyorum.

SSD takarsak hızlı açılır ama HDD ile devam edersen biraz yavaş açılır benim i7 3610qm 16 GB vardı ona Windows 10 kurdum ama biraz yavaş açılıyordu.(bilgisayar artık bozuk)

Eki Görüntüle 976761

Bende de aynı CPU var. Ama performans açısından kullanınca acayip kasıyor. Ekran kartım 1gb ve i5 3210m 2.5ghz CPU'm var. 6 senelik laptop. Kasıyor açıkcası. Yani oyun falan oynayacaksan, hiç deneme.
SSD'niz varsa geçebilirsiniz yoksa Windows 8.1'e geçmenizi öneririm HDD ile Windows 10 kullanmak bir işkence bizzat ben eski bilgisayarımda HDD ile Windows 10 kullanıyordum şu an hala çalışıyor 8 yıllık ve 2 dakika gibi bir sürede açılıyor kendine gelmeside 5 dakikayı buluyor.
Hocam nasıl Windows 8.1'e geçebilirim? Benim galiba bir HDD'im var :D

Yeni konular

Geri
Yukarı