Çözüldü İ5 3230 sistem ile yosemite kurulum sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mertblsn

Hectopat
Daha fazla  
Daha önce mavericks kurulumunda başarısız olmuştum şimdide yosemite'de sorun yaşıyorum hatayı resim olarak paylaşıyorum, yardımcı olursanız cok sevinirim.

PC özelliklerim;
  • İntel Core İ5 3230M
  • AMD HD 7670m gDDR3 2gb hybrid
  • Memory 8GB (DDR3 1600MHz/4G
  • HDD 750GB (7.2KR SATA)

Bir de niresh'i indirip kurmalı mıyım sizce ama işlemcim intel sorun yaratır mı arkadaşlar?

IMG_1992.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım o zaman nasıl yükleyebilirim bu hatanın çözümünü biliyor musun? 3 haftadır yükleyemedim sürekli hata alıyorum.

Ekran kartını söküp biR de onboard dene. Olmazsa AMD Radeon KEXT'lerini silmen gerek. Bunun içinde TRANSMAC yazılımına ihtiyaç duyarsınız.

Kextleri sildim zaten oyle yapıyorum geriye sadece ekran kartını sökmek kalıyor ama laptop oldugu için bilmiyorum nasıl oldugunu.

Birde Chameleon Bootloader ile dene.

Arkadaşım resimden anlaşıldığı üzere USB Belleğin bozulmuş başka bir sorunun yok birde başka USB Bellek ile dene bence.

Kextleri sildim zaten oyle yapıyorum geriye sadece ekran kartını sökmek kalıyor ama laptop oldugu için bilmiyorum nasıl oldugunu.
Arkadaşım resimden anlaşıldığı üzere USB Belleğin bozulmuş başka bir sorunun yok birde başka USB Bellek ile dene bence.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı