i5 3230M laptop Unreal Engine 5 kaldırır mı?

ömer_00.12

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTx 4060 ti
12400f i5
16 gb ram
1tb ssd
Merhaba, buraya sistemim Unreal Engine 5 kaldırır mı diye geldim.
İşletim sistemi: Windows 10.
İşlemci: Intel(R) Core(tm) i5-3230M CPU @ 2.60GHz 2.60 GHz.
RAM bellek: 8 GB.
Ekran kartı: Intel HD grafik 4000.
(Laptop)
Tam bir çöp bilgisayar :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, buraya sistemim Unreal Engine 5 kaldırır mı diye geldim.
İşletim sistemi: Windows 10.
İşlemci: Intel(R) Core(tm) i5-3230M CPU @ 2.60GHz 2.60 GHz.
RAM bellek: 8 GB.
Ekran kartı: Intel HD grafik 4000.
(Laptop)
Tam bir çöp bilgisayar :D

C4 gibi yanma ihtimali var sistemin. Hayır açamaz.

Sistemin 5.0 versiyonunu açabilir fakat 5.1 ve üstü sürümlerde desteklemez, öte yandan destekleyen versiyonda bile hiç verim alamazsın. Eğer illa UE motoru üzerine çalışmak istiyorsan şimdilik 4.27 falan kullanıp ileride güçlü bir sisteme geçip projeni 5.x versiyonuna geçirebilirsin fakat sistemin UE4 için bile uygun değil maalesef.

C4 gibi yanma ihtimali var sistemin. Hayır açamaz.

Önerdiğin bir oyun motoru var mı peki?

Sistemin 5.0 versiyonunu açabilir fakat 5.1 ve üstü sürümlerde desteklemez, öte yandan destekleyen versiyonda bile hiç verim alamazsın. Eğer illa UE motoru üzerine çalışmak istiyorsan şimdilik 4.27 falan kullanıp ileride güçlü bir sisteme geçip projeni 5.x versiyonuna geçirebilirsin fakat sistemin UE4 için bile uygun değil maalesef.
anladım

Önerdiğin bir oyun motoru var mı peki?

anladım
Oyun motoru önerisi yapabilmek için önce ne üzerine çalışacağını söylemen lazım fakat eğer bu sistemde çalışacaksan zaten kullanabileceğin motorlar belli:
-Unity
-Godot
-Gamemaker Studio 2
-Construct 3
Fakat bunları söyleyip bitirmenin de bir anlamı yok, öncelikle nasıl bir oyun yapmak istediğine karar vermen lazım. Yapacağın oyun 3D mi olacak 2D mi? Kodlama yapmak istiyor musun yoksa kodlama yapmadan visual script ile mi oyununu geliştirmek istiyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı