i5 3230M sistem Minecraft multiplayer daha fazla FPS verirken Hardcore'da 10 FPS veriyor

Zxaxer

Decapat
Yer
Düzce
Bu problem bende aylardır var. Multiplayer sunucularda en büyük yapıtlara bakarken 200 FPS olmasına rağmen herhangi bir singleplayer dünyamda havaya baksam bile en fazla 30 FPS'ye çıkabiliyor. Şimdiden söyleyeyim dünyamda düşük FPS'ye sebep olacak hiçbir farm yok.

6 GB RAM.
i5-3230M
Intel HD ghrapics 4000.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu bizde arkadaşlarla oynarken yaşıyoruz bazen nedeni multiplayer oynarken yükün çoğunluğu sunucuya biniyor o yüzden fazla FPS alıyoruz ama singleplayer da yük tamamen kendi bilgisayarına biniyor yanlışım varsa düzeltin.

Bunu bizde arkadaşlarla oynarken yaşıyoruz bazen nedeni Multiplayer oynarken yükün çoğunluğu sunucuya biniyor o yüzden fazla FPS alıyoruz ama singleplayer da yük tamamen kendi bilgisayarına biniyor yanlışım varsa düzeltin.
Tamam, anladım ama benim dizüstü bilgisayarımın bilgilerine bakarsanız Minecraft'ı rahat bir şekilde en az 100 FPS olacak üzere kaldırabilir. Tüm ayarlar bile en düşükte.

Tamam, anladım ama benim dizüstü bilgisayarımın bilgilerine bakarsanız Minecraft'ı rahat bir şekilde en az 100 FPS olacak üzere kaldırabilir. Tüm ayarlar bile en düşükte.
Bilgisayarının marka modelini verir misin

Bu problem bende aylardır var. Multiplayer sunucularda en büyük yapıtlara bakarken 200 FPS olmasına rağmen herhangi bir singleplayer dünyamda havaya baksam bile en fazla 30 FPS'ye çıkabiliyor. Şimdiden söyleyeyim dünyamda düşük FPS'ye sebep olacak hiçbir farm yok.

6 GB RAM.
i5-3230M
Intel HD ghrapics 4000.
Bilgisayarının marka modelini verir misin
Vermiştim burada.

Yeni konular

Geri
Yukarı