i5-3230M sisteme antivirüs önerisi

Peganeo

Hectopat
Yer
Malatya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5500, RX6600XT QICK
Eski bilgisayarım için sistemi yormayacak ama güzel bir şekilde koruyacak antivirüs programı istiyorum. Windows Defender ve Kaspersky arasında kaldım.

Normalde Chip dergisinden çıkan kod ile ESET kullanıyordum ama sistemime virüs girmiş ve ESET'in haberi bile yoktu 😃. Sistemimde aşırı yavaşlık ve sıcaklık görünce ESET sileyim dedim ve siler silmez Windows Defender virüsü buldu. Bu yüzden farklı bir program kullanmak istiyorum. Önerilerinize açığım.

• CPU: i5 3230M
  • GPU: GT710M + HD 4000
  • RAM: 2x4GB
  • İşletim sistemi: Windows 11 Pro
  • Depolama olarak 240 GB SSD kullanmaktayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ücretsiz değil fakat deneme sürümü var. Sistemi yormayan iyi bir antivirüstür. Online tabanlı tarama yapar sistem kaynaklarını çok kullanmaz. Tarama yaparken interneti yavaşlatır ama.
Teşekkürler, bir şans vereceğim.

Sharewareonsale'da ücretsiz veriliyordu. Oraya bir bakın kampanya bitmediyse 6-12 ay civarı bir süre ücretsiz kullanabilirsiniz.
Tamamdır şimdi kontrol ederim.

Sharewareonsale'da ücretsiz veriliyordu. Oraya bir bakın kampanya bitmediyse 6-12 ay civarı bir süre ücretsiz kullanabilirsiniz.
Kontrol ettim, programı indirince "License: Expired" olarak gözüküyordu. Başka öneriniz var mı?

Son düzenleme:
Bitdefender.

Na
Eski bilgisayarım için sistemi yormayacak ama güzel bir şekilde koruyacak antivirüs programı istiyorum. Windows Defender ve Kaspersky arasında kaldım.

Normalde Chip dergisinden çıkan kod ile ESET kullanıyordum ama sistemime virüs girmiş ve ESET'in haberi bile yoktu 😃. Sistemimde aşırı yavaşlık ve sıcaklık görünce ESET sileyim dedim ve siler silmez Windows Defender virüsü buldu. Bu yüzden farklı bir program kullanmak istiyorum. Önerilerinize açığım.

• CPU: i5 3230M
  • GPU: GT710M + HD 4000
  • RAM: 2x4GB
  • İşletim sistemi: Windows 11 Pro
  • Depolama olarak 240 GB SSD kullanmaktayım.
Malwarebytes'a da benzeri olabiliyor veya Bitdefender. Fakat Bitdefender iyidir.

Geri
Yukarı