Pentium E8400 sisteme Antivirüs önerisi

caylakdonanimci

Hectopat
Merhaba, arkadaşlar.

Evet, yanlış okumadınız benim sistemim Antik Çağ'dan kalma bir sistem, özellikleri ise şöyle:

Intel® Core™2 Duo E8400 işlemci,

DDR2 RAM,

SanDisk SSD Plus sDSSDA-240G-G26 2.5" SATA 3.0 SSD (anakart en fazla SATA 2.0 destekliyor.)

Bu sistemi dahi yormayacak bir antivirüs var mıdır? İnternetten yapmış olduğum indirmelere dikkat ediyorum, korsan yazılımlarla iş yapmıyorum ama yine de arada bir USB bellek takıyorum.

Eğer sistemime uygun bir antivirüs mevcut değilse bu takdirde kurulum gerektirmeden tarama yapabilen antivirüs programları önerirseniz sevinirim.

Şimdiden desteklerinizden ötürü teşekkürler.

İşletim sistemim Windows 10 Home.

Son düzenleme:
Comodo Internet Security'i deneyebilirsiniz. Ayrıca, kurulum gerektirmeden tarama yapan AV'lar sizi her zaman koruyamaz. Yine de, Norton Power Eraser'e bakabilirsiniz.

Eğer ücretli arıyorsan ESET'i öneririm, zira sistemi yormuyor. Ücretsiz olarak pek bilmiyorum. Bu arada, sistemini kötülemene gerek yok. Herkes'in son model bilgisayar almaya durumu olmayabilir. Yada ihtiyacı olmayabilir. Sİsteminde SSD var. Birçok gündelik işi yapmana fazlasıyla yeter.

Microsoft Security essentials yerini Windows Defender'e bıraktı. Kendisi günümüzdeki virüsler için iyi bir koruma sağlayamaz.

Avast! In da başı "kullanıcı verileri" ile bela da.

Eğer Microsoft öyleyse Avira'yı öneririm çünkü hafif ve bende kullandım ve gerçekten yararlı bir program.
Ve Avast kullanıyorum şu an ama bir problem yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı