i5-3230M sisteme Windows 11 kurulur mu?

Landeon

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
ALHUA 500 GB SSD
Ekran kartı
NVIDIA GeForce 710M
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i5-3230M 2.60 Ghz
Uygunluk testini yaptığımda işlemcinin düşük kaldığını gördüm. Bilgisayarda oyun oynamayacağım. Günlük kullanım için kurulabilir mi? Kurulabilirse hızı çok mu düşer?

Windows 11 arayüzü çok hoşuma gidiyor. O yüzden kurmak istedim. Bilgisayarda tek yaptığım muzik dinlemek, mesajlaşmak ve film izlemek. Sizce bu kötü bir fikir mi? Aylardır oyun oynamıyorum. Eski zevkini yitirdiler maalesef.

Uygunluk testini yaptığımda işlemcinin düşük kaldığını gördüm. Bilgisayarda oyun oynamayacağım. Günlük kullanım için kurulabilir mi? Kurulabilirse hızı çok mu düşer?

Windows'un hızında işlemciden çok işletim sisteminin kurulacağı disk önemlidir. Bu yüzden HDD kullananlara genelde win7/win8.1 falan öneririz. Sizin kullandığınız SSD'ye baktığımda Windows 11 için yeterli ama tavsiyem sade olsun klasik olsun Windows 10 kurmanız daha iyi olacaktır. Ha derseniz ki ben Windows 11 kurmak istiyorum sıkıntı olmaz kurabilirsiniz.

Windows 11 arayüzü çok hoşuma gidiyor. O yüzden kurmak istedim. Bilgisayarda tek yaptığım muzik dinlemek, mesajlaşmak ve film izlemek. Sizce bu kötü bir fikir mi? Aylardır oyun oynamıyorum. Eski zevkini yitirdiler maalesef.
Bence Windows 11 kurmanızda herhangi bir sakınca yok. Windows 10 zaten alışılan bir arayüz, 11 ile biraz değişiklik yapmış olursunuz.

Geri
Yukarı