i5 3230M ve GT 720M GTA V Performansı

F4tihh

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
GTA 5'i çıkış tarihinden beri kendi bilgisayarımda oynayamıyorum ve bunun hasretini çekiyorum. GTA 5'i alması sorun değil. Aslında sorun) ama bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı bilmiyorum. Yeni bir sistem de alamam. Tahminlerinize ve önerilerinize ihtiyacım var.

Sistemim (Eskimiş Külüstürüm):
  • İ5 3230M 2.60 Ghz
  • GT 720M
  • 4GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Google'a yazarak bulabilirsiniz. Günümüzde bilgiye ulaşmak gayet kolay, tabi isterseniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Akıcı bir deneyim sunabiliyor gibi durmuyor. Tabi sizin bilgisayarınızın ekranının çözünürlüğün ne olduğu da önemli. 800x600 çözünürlükte 30 FPS'yi geçebilirsiniz belki.

En ucuz çareniz konsol sanırım.

Google'a yazarak bulabilirsiniz. Günümüzde bilgiye ulaşmak gayet kolay, tabi isterseniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Akıcı bir deneyim sunabiliyor gibi durmuyor. Tabi sizin bilgisayarınızın ekranının çözünürlüğün ne olduğu da önemli. 800x600 çözünürlükte 30 FPS'yi geçebilirsiniz belki.

En ucuz çareniz konsol sanırım.

Attığın video nun aynısını daha önce izledim. Birde sizin önerilerinizi görmek istedim. Oyunu 480p
bile oynamaya razıyım. Sadece Texture Quality i Normal yapıp öbür ayarları hepsini kapatıp ve düşürüp oynarsam kaç FPS alırım ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı