Gt 720m Gta 5 Performansı

3 aşağı 5 yukarı bu ayarlarda oynarsınız:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet, şimdi baktım da galiba yalan. O zaman bu ayarlarda oynarsınız diyeyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O ayarlarda hayatta oynayamazsın. En düşük ayarlarda 720p 30 FPS üstü oynarsın diye düşünüyorum.

Noldu kaç FPS oynayabildin ? Bende de 720M ayarinda r5 m230 AMD var aynı gibi hatta bende ona gore alacağım :)

Oyunu almadım. Ekran kartına güvenemedim. Oynayıp eğlenenlere ağlamaklı bir şekilde bakıyorum sadece...

YouTube da senin ekran kartiyla oynanış videosu var oradan destek alarak alsaydin keşke Razer Cortex ile çalıştırarak belki FPS boostlayabilirdin :) İlle GTA 5 olmasına gerek yok başka hangi oyunlar oynadin bu ekran kartiyla güncel olanlardan CS:Go kaldırır 100 FPS ustu alırsın Just Cause 2 oynadim 50-60 FPS mediumda Pes 2015 yüksek ayarlarda 60 FPS sabit ETS 2 son sürüm 30-40 FPS oynadim sen battlefield falan denedin mi hiç ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı