Çözüldü i5 3230M ve GT710 Forza Horizon 4 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

V140C4A7

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, dün FH4 yükledim ama gördüğünüz hatayı alıyorum. Minimum sistem gereksinimlerinde tek eksiğim RAM'imin 6 GB olması. Uyarıda yine de oynayabilirsiniz diyor fakat tamama bastığımda oyun kapanıyor. En azından oyuna girse biraz oynasam, kasarsa zaten kaldıracağım.

Sistem özelliklerim;
  • i5 3230M.
  • RAM 6 GB 1333MHz.
  • Ekran kartı GeForce GT 710M.
Ekran Görüntüsü (1).png

Çözüm
Hocam ekran kartınız yeterli değil. Orada minimum 650Ti istiyor ama sizde 710M var. 710 hiçbir vasfı olmayan bir kart, üsüne mobil olunca daha da beter oluyor. Yani ekran kartınız minimum sistem gereksinimlerinin altında.
Hocam ekran kartınız yeterli değil. Orada minimum 650Ti istiyor ama sizde 710M var. 710 hiçbir vasfı olmayan bir kart, üsüne mobil olunca daha da beter oluyor. Yani ekran kartınız minimum sistem gereksinimlerinin altında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
650 Ti masaüstü ekran kartı, sizin 710M ise laptop ekran kartı. Cok cok zayif bir ekran kartı üstelik. Birkaç nesil daha yüksek işlemcilerin dahili GPU'su bile daha iyidir ondan. Kısacası ekran kartınız yeterli değil. Oyunu iade etmek en mantıklısı.

Hocam ekran kartınız yeterli değil. Orada minimum 650 Ti istiyor sizde 710M var. 710 hiçbir vasfı olmayan bir kart, yani ekran kartınız minimum sistem gereksinimlerinin altında.

Hocam 650 Ti 6 serisi, benimki 7 serisi. Ben böyle düşünmüştüm, yine de hiç açmaz mı? En azından açılsa, bir el oynasam.

Hocam 650 Ti 6 serisi, benimki 7 serisi. Ben böyle düşünmüştüm, yine de hiç açmaz mı? En azından açılsa, bir el oynasam.
Hocam performans farkları 3 kattan daha fazla, siz düşünün gerisini. En düşük sistem gereksinimini karsilayan karttan 3 kat geride bir kartınız var.

Hocam YouTube'den 710M videosu bulursanız bakın, gerçekten rezalet bir kart. Açsa bile 800x600 low'da anca oynarsınız. Zaten RAM de yetersiz, yine açılsa da aşırı drop yersiniz, bence iade edin ama siz bilirsiniz.

Hocam YouTube'dan 710M videosu bulursanız bakın gerçekten rezalet bir kart. Açsa bile 800x600 Low'da anca oynarsınız. Zaten RAM da yetersiz yine açılsa da aşırı drop yersiniz, bence iade edin ama siz bilirsiniz.

Hayır açmaz, açsa da oynayamazsın, 3-5 FPS verir vermez.

Hocam performans farkları 3 kattan daha fazla, siz düşünün gerisini. En düşük sistem gereksinimini karsilayan karttan 3 kat geride bir kartınız var.

Çok teşekkürler herkese, iade edeceğim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı