i5 3320 sisteme ekran kartı önerisi

czarcasmx_

Hectopat
Merhaba. i5 3320, 8GB RAM ve GT720 kullanıcısıyım. Ekran kartımı değiştireceğim ve bazı modelleri seçtim. GTA 5 gibi çok da üstün özelliklere sahip olmayan oyunlar oynayacağım (The Sims 4 vs.) Bu ürüne ve buna karar verdim gibi ancak hangisi daha iyidir bilemedim. GT1030 bütçeme uyuyor. Ancak kasamla uyumlu olanı da seçemiyorum. Bilgim var ancak çok fazla değil. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Uygun yollu ve 0 ürün almak benim bütçeme uygun olmaz dersen sisteme 750ti takabilirsin piyasada bütçe sarsmıcak fiyatları vardır ne biliyim 680 olabilir yinede sen bilirsin sıfır kart almak istiyorum dersen 1050 ile bütceni biraz daha zorlamanda fayda var..

Bütçeniz nedir ekran kartı için?
En fazla 700. Bu ekran kartı'nı düşünüyorum şu sıralar. Ne dersiniz?
Uygun yollu ve 0 ürün almak benim bütçeme uygun olmaz dersen sisteme 750ti takabilirsin piyasada bütçe sarsmıcak fiyatları vardır ne biliyim 680 olabilir yinede sen bilirsin sıfır kart almak istiyorum dersen 1050 ile bütceni biraz daha zorlamanda fayda var..
oyun için iyi midir ki?

Bütçeniz nedir ekran kartı için?
oyun için iyi midir ki?
1050 iyi karttır hemen hemen istediğin her oyunu oynayabilirsin, YouTube'dan oynayacağın oyunların testlerine bakabilirsin, önerim yok ancak bundan sonra gelecek olan önerilerin testlerine bakarak en uygun değerleri vereni tercih edebilirsin.

1050 iyi karttır hemen hemen istediğin her oyunu oynayabilirsin, YouTube'dan oynayacağın oyunların testlerine bakabilirsin, önerim yok ancak bundan sonra gelecek olan önerilerin testlerine bakarak en uygun değerleri vereni tercih edebilirsin.
1050 almayı çok istiyorum. Biraz daha bütçe zolamam gerekecek sanırım

Eğer güç kaynağınıza güveniyorsanız 700-750 TL gibi rakamlara çok daha performanslı olan GTX 780 alabilirsiniz.

1050 almayı çok istiyorum. Biraz daha bütçe zolamam gerekecek sanırım
En azından para verdim pişman oldum demezsin cebinde 50 lira kalıp pişman olmandansa direk pişman olmayacağın kartı alıp cebinde para kalmaması seni daha mutlu edecektir [emoji4]

oyun için iyi midir ki?
Zotac tavsiye etmem, son dönemde kartların çoğunda sorun yaşanıyor. Şans meselesi bu işler. Size tavsiyem bütçenizi arttırıp 1050 almanızdır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı