i5 3330 alınır mı?

Hocam, %50 bir darboğaz büyük bir iddia. Öyle bir darboğaz göremedim. Bu ekran kartı için o kadar da zayıf bir işlemci değil. Çözünürlük çok düşerse olabilecek bir durum. Bir video buldum. Öyle bir darboğaz göremedim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam, %50 bir darboğaz büyük bir iddia. Öyle bir darboğaz göremedim. Bu ekran kartı için o kadar da zayıf bir işlemci değil. Çözünürlük çok düşerse olabilecek bir durum. Bir video buldum. Öyle bir darboğaz göremedim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam ekran kartı kullanımına baksanıza %50-%60 arası geziyor. Ben de bu videodan izleyip söylemiştim.

Zaten ara ara değerleri değişiyor. GTA V gibi bir oyunda bunlar olabilir. Aldığı değerler iyi denilebilir. GTX 1660 Super ve R5 3600 ile bile bu gibi durumlar yaşayanları gördüm. Ki zaten 3600, 1660 Super'i besleyebiliyor. Genel olarak ise İ5 3330 ve R9 270 ile %50 darboğaz olmaz. İsterseniz konu açıp sorabilirsiniz.

Zaten ara ara değerleri değişiyor. GTA V gibi bir oyunda bunlar olabilir. Aldığı değerler iyi denilebilir. GTX 1660 Super ve R5 3600 ile bile bu gibi durumlar yaşayanları gördüm. Ki zaten 3600, 1660 Super'i besleyebiliyor. Genel olarak ise i5 3330 ve R9 270 ile %50 darboğaz olmaz. İsterseniz konu açıp sorabilirsiniz.

Hiç darboğaz olmaz değil mi hocam internette 1050 Ti ile darboğaz yapmadığı söyleniyor.

Şahsen kullanıyorum CS:GO'da 120-140 FPS veriyor ki CS:GO işlemci odaklı ayrıyeten ekran kartını besler ve benim ekran kartım RX 550 2 GB ona göre karşılaştırabilirsin CS:GO perfomansını.

Hocam, kullanıma engel bir durum yok. Oyuna göre değerler değişebilir. Diyelim ki yaptı, zaten darboğaz teknik olarak sisteme zarar vermez. Rahat olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı