i5 3330 işlemci RX 550 2G veya RX560 uyumlu olur mu?

Bütçe
1000
Yakın vakitte bende ekran kartı alacağım. Rx 470 de sürücü sorunlarıyla karşılaşır mıyım acaba?
Aga bnde alacam da param güvende ile alcam için işlemcimle power im le falan hiç sıkıntı çıkarmasin istiyorum ram çıkarsa sorun değil ram ucuz onun için ince eleyip sık dokumak istiyorum bnde

Aga bnde alacam da param güvende ile alcam için işlemcimle power im le falan hiç sıkıntı çıkarmasin istiyorum ram çıkarsa sorun değil ram ucuz onun için ince eleyip sık dokumak istiyorum bnde
Param güvende ile alın Furmark testine sokun hocam. Sorunu varsa zaten çıkıyor gün yüzüne. Yükte aniden kapanma ya da wattman sorunu vermezse pek sıkıntısı olacağını sanmıyorum. Hayırlısı artık. 900TL ye arkadaştan 1050 alacaktım ama 1100TL ye Rx470 çok güzel bir seçenek.

Param Güvende ile alın FurMark testine sokun hocam. Sorunu varsa zaten çıkıyor gün yüzüne. Yükte aniden kapanma ya da WattMan sorunu vermezse pek sıkıntısı olacağını sanmıyorum. Hayırlısı artık. 900TL'ye arkadaştan 1050 alacaktım ama 1100TL'ye RX470 çok güzel bir seçenek.

FurMark harici bir 30dk da oyun oynasın. Bazen oyunlarda siyah ekrana kalan kartlar FurMark'ta sorun yapmıyor.

FurMark testini sorunsuz geçen kart oyunlarda siyah ekran verebiliyor. Buna bakmak lazım.
Psu'm da 1x6 pin kablo var dönüştürücüyle 1x8 pin yapmak sorun çıkarır mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı