i5 3330 MSI 1660 Super Gaming X uyumu

CaeR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende i5 3330 3.0 GHz var bu işlemciye MSI 1660 Super Gaming X takarsam dar boğaz olacak dar boğaz işlemcime ya da ekran kartına zarar verir mi ve ileride i7 3770 almayı düşünüyorum bu işlemci 1660 Super yeter mi?

Arkadaşlar bende i5 3330 3.0 GHz var bu işlemciye MSI 1660 Super Gaming X takarsam dar boğaz olacak dar boğaz işlemcime ya da ekran kartına zarar verir mi ve ileride i7 3770 almayı düşünüyorum bu işlemci 1660 Super yeter mi?
Çok fazla darboğaz yaşarsınız, oyundan zevk alamazsınız. Darboğazı azaltmak için oyun grafiklerini ve çözünürlüğü arttırabilirsiniz. Yinede çok fazla etki edeceğini sanmıyorum hala büyük bir miktarda darboğaz yaşarsınız.

Kardeşim o zaman ilk yapman gereken anakartı değiştirmek. DDR4 RAM desteğin var mı peki?
Ekran kartına o kadar para bayılacağına anakart ve işlemci al 2. el bak fiyatlarına ve onlara uygun ekran kartı al kafan rahat etsin. Çünkü 1660 Super ekran kartı gerçekten çok üst seviye. Senin onu beslemek için en kötü 7. nesil bir i7 takman gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı