i5 3330 RTX 2060 darboğaz yapıyor

Arkadaşlar 720P'de %70 işlemci darboğazı yaptığını gördüm. Sorun yaratır mı sizce?
Bir şey olmaz ama çok normal bir durum. O işlemciye o ekran kartını takip 720p oynaman saçma. Darboğaz çok normal. 1050 Ti performansı alıyorsun. Troll muhtemelen.

Kartı daha almadım arkadaşlar pc build sitesinden sorgulattım onun için sormak istedim Gigabyte GA-H61M S2PV REV. 2.2 Anakartta kullanılabilir mi peki? RTX 2060?

2060 almak yerine daha faydalı bir yükseltme yapabilirsiniz. Ve bu zamandan sonra 2060 alınmaz. Alternatifleri daha güçlü.

Kartı daha almadım arkadaşlar PC Build sitesinden sorgulattım onun için sormak istedim Gigabyte GA-H61m s2pv rev. 2.2 anakartta kullanılabilir mi peki? RTX 2060?

Uymalı neden uymasın bir de bir şey soruncam karta kaç para vereceksin gereksiz para verme sakın o karta.

Kartı daha almadım arkadaşlar pc build sitesinden sorgulattım onun için sormak istedim Gigabyte GA-H61M S2PV REV. 2.2 Anakartta kullanılabilir mi peki? RTX 2060?

RTX 2060 alacağına komple sistemi sat, 2. el sistem diz kendine RX 570 bile alsan 2 kat performans alırsın o sisteme göre. Ayrıca monitörünü de değiştirmen lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı