Çözüldü i5-3330 Sistemde görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alegro_x64

Centipat
Arkadaşlar öncelikle merhaba bugün harici ekran kartı kullanmadığım sistemime bir arkadaştan ASUS R7 370 ekran kartı aldım fakat görüntü vermiyor ancak başka anakarta taktığımda görüntü veriyor, görüntü vermeyen anakarta 750 Ti taktığımda görüntü alabiliyorum fakat R7 370 taktığımda aynı anakarta görüntü alamıyorum biosuda güncelledim fakat hala anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Gigabyte GA-H61M-S1 anakart.
Intel i5-3330.
4 GB RAM.
ASUS R7 370 ekran kartı.
Valx 400W PSU.

Çözüm
Hayır ekran kartı denediğim tüm farklı anakartlarda çalıştı.
Arkadaşlar görüntü problemini BIOS güncelleyince çözdüm fakat şimdi şöyle bir durum var: Fanlar dönmüyor 0 DB olduğundan mı acaba diye fan hızını manuel olarak ayarladım ancak ekranda döndüğünü göstermesine rağmen fanlar dönmüyor. 0 DB teknolojisi bulunan bir kart. Bu yüzden oyun oynadım stres testine kadar fakat sıcaklık 104 dereceyi bulmasına rağmen yine de fanlar dönmüyor. Güç girişleri her şey olması gerektiği gibi fakat bir türlü sonuç alamadım.
Hayır ekran kartı denediğim tüm farklı anakartlarda çalıştı.
Arkadaşlar görüntü problemini BIOS güncelleyince çözdüm fakat şimdi şöyle bir durum var: Fanlar dönmüyor 0 DB olduğundan mı acaba diye fan hızını manuel olarak ayarladım ancak ekranda döndüğünü göstermesine rağmen fanlar dönmüyor. 0 DB teknolojisi bulunan bir kart. Bu yüzden oyun oynadım stres testine kadar fakat sıcaklık 104 dereceyi bulmasına rağmen yine de fanlar dönmüyor. Güç girişleri her şey olması gerektiği gibi fakat bir türlü sonuç alamadım.

Çözüm
Hocam konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın. Aynı sorun bende ASUS STRIX 750 Ti’de mevcut. Siz bir çözüm bulabildiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı