i5 3330 sisteme ekran kartı önerisi

Onunla alakası yok hocam onun ekran kartı genelde her anakarta uyar.
Aga geçen gün arkadaşta öyle dedi ddr 2 yi getirdi denedik pc kasmaya başladı ddr3 denedik normal tıkır tıkır çalıştı ondan diyorum

Ekran kartın nedir, eskisini sat bütçen artsın bari.
Aga bn bu pc kendim topladım çalıştıkça elime geçen paraya fiyatlar yükselmeden bunu topladım

Aga geçen gün arkadaşta öyle dedi ddr 2 yi getirdi denedik pc kasmaya başladı ddr3 denedik normal tıkır tıkır çalıştı ondan diyorum

Aga bn bu pc kendim topladım çalıştıkça elime geçen paraya fiyatlar yükselmeden bunu topladım
Tamamdır işte mevcut ekran kartını satarsan en azından 1050 falan alabilirsin eline geçen para + 700 TL ile.

Aga geçen gün arkadaşta öyle dedi DDR 2'yi getirdi denedik PC kasmaya başladı DDR3 denedik normal tıkır tıkır çalıştı ondan diyorum.

Hocam şöyle anlatayım ekran kartın (G)DDR ile anakartın DDR'i birbirinden bağımsızdır PCI Express olduktan sonra istediğiniz her şeyi takarsınız.

Tamamdır işte mevcut ekran kartını satarsan en azından 1050 falan alabilirsin eline geçen para + 700 TL ile.
Elimde ekran kartı yok işte sıkıntı orda

Hocam şöyle anlatayım ekran kartın DDR ile anakartın DDR'i birbirinden bağımsızdır PCI Express olduktan sonra istediğiniz her şeyi takarsınız.
Bunu bilmiyodum aga eyw ❤️

Yeni konular

Geri
Yukarı