i5 3337U sabit hız sorunu

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir süre oyun oynayın. Oyundan çıkmadan AIDA ile ısı değerlerini paylaşın.
O ısı değerini paylaşırken altta zaten bir oyun açıktı ve bu arada bi ara PC'yi Windows 7 yapmıştım açıldığında adaptör hatası veriyodu sorunum bundan kaynaklı olabilir mi ?

O halde bir BIOS güncelle. Batarya olmadığı için bir bilgisayarcıya götür güncellesin. 1 dakikalık bir işlem.
Sorunumu kendim hallettim ama sende sorunumla ilgilendiğin için sağol. Bir program indirdim orda bir tik vardı onu kaldırdım şu an 2.50 GHZ'lere çıkıyor.

Hangisi olduğunu söyleseniz aynı problemleri yaşayanlar olabilir.
Throttle Stop diye bi program var onu indirip giriyosun BD PROCHOT yazan yerde tik olur o tik i kaldırıp alttan save diyoruz ve güç seçeneklerinden yüksek performans ı seçiyosun ve işlemciyi sonuna kadar kullanıyo istersen video da atabilirim

Throttle Stop diye bi program var onu indirip giriyosun BD PROCHOT yazan yerde tik olur o tik i kaldırıp alttan save diyoruz ve güç seçeneklerinden yüksek performans ı seçiyosun ve işlemciyi sonuna kadar kullanıyo istersen video da atabilirim
Video değil de Throttlestop ayarlarınızın resmini çekip atabilir misiniz ?

tamam atarım
video link= www.youtube.com/watch?v=FmUyajYmZyU&t=16s
Ekran Alıntısı.png

Bu sorunun kalıcı çözümü yok mu ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı